Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Wanny sześciokątne to hit sprzedażowy ostatnich lat. Nic dziwnego - wanny w tym kształcie są nie tylko modne, ale i wygodne. Ich niebanalna, nowatorska, artystyczna wręcz forma urzeka za każdym razem i sprawia, że chce się w niej przebywać najdłużej, jak się tylko da.

Biorąc pod uwagę kształt wanien sześciokątnych i ich gabaryty, należy dojść do wniosku, że nie są to raczej wanny dla posiadaczy niewielkich łazienek. To oczywiście wniosek poprawny. Wanny sześciokątne zajmują sporo miejsca, ale każdy zajęty przez nie centymetr jest tego zdecydowanie wart.

Wanny sześciokątne są nie tylko wyjątkowo estetyczne, ale także wyjątkowo ergonomiczne. Bardzo wygodnie można się w nich ułożyć, ich powierzchnia jest świetnie dopasowana do każdego typu postury ludzkiej i pozwala na pełne wypoczęcie po ciężkim i męczącym dniu.

Wanny tego typu produkowane są najczęściej z akrylu. To lekki, atrakcyjny cenowo i w miarę wytrzymały materiał. Jego zaletą jest to, że nie odbiera w dużym stopniu ciepła z wanny i pozwala na dłuższą kąpiel w gorącej atmosferze. Oczywiście część osób nie decyduje się na wanny sześciokątne akrylowe i kupuje wanny stalowe bądź ceramiczne. Materiały te są droższe, szybciej odbierają wodzie ciepło, ale są też bardziej wytrzymałe, odporne na zarysowania i prezentują się według wielu odrobinę bardziej estetycznie. Kolory dostępnych na rynku modeli są raczej standardowe (biały, czarny, kremowy, beżowy, szary czy granitowy), ale coraz częściej można spotkać wanny w innych, trochę cieplejszych barwach.

Większość wanien sześciokątnych posiada możliwość zamontowania systemu hydromasażu. To świetne i bardzo przez fachowców polecane rozwiązanie, szczególnie podczas wieczornej, odprężającej kąpieli.

Najnowsze modele wanien sześciokątnych nie przysparzają też problemu z dobraniem odpowiednich stelaży, adapterów i systemów przelewowo-odpływowych – bardzo często elementy te są już w zestawie, a jeżeli ich nie ma, to uniwersalność tych produktów pozwala na szybkie ich skompletowanie.