Nowoczesne systemy grzewcze to ogół elementów, w tym urządzeń i akcesoriów, które tworzą w budynku obieg grzewczy. W Bridom.pl oferujemy produkty, które pozwolą Ci stworzyć pełny system grzewczy elektryczny, gazowy lub opalany paliwem stałym — pelletem. W naszym asortymencie znajdziesz kotły, pompy, podgrzewacze, rekuperatory i nie tylko. Do wszystkich podstawowych urządzeń oferujemy akcesoria ułatwiające lub podnoszące komfort ich użytkowania. Dostępne są również mniejsze elementy funkcyjne, które pozwalają na właściwy montaż systemów grzewczych. Wszystkie oferowane produkty zostały dostarczone przez cenione na rynku marki. Możesz mieć pewność, że wybierasz systemy grzewcze wysokiej jakości, skuteczne i wydajne!

Systemy grzewcze - wygoda i funkcjonalność

Najważniejszym elementem budującym systemy grzewcze jest urządzenie, w którym dochodzi do podgrzania wody ogrzewającej później pomieszczenia i całą instalację wodną. Najczęściej są nimi kotły c.o., które w zależności od modelu mogą mieć postać pieców zasilanych pelletem lub kotłów kondensacyjnych działających na gaz. Decydując się na pełny obieg ciepłej wody, doprowadzając ją do kranów i prysznica, warto poszerzyć system o zbiorniki buforowe. Świetną opcją są też podgrzewacze wody. Gazowe lub elektryczne, przepływowe lub pojemnościowe — istnieją ich różne rodzaje, co pozwoli Ci dopasować podgrzewacz do własnych potrzeb. Podgrzewacze elektryczne pozwolą uzyskać oczekiwaną temperaturę wody zawsze, kiedy zechcesz. Takie systemy grzewcze gwarantują komfort codziennego funkcjonowania, kąpieli, mycia naczyń itp.

Systemy grzewcze w ofercie Bridom.pl

W Bridom.pl dostępne są urządzenia umożliwiające ogrzanie budynków o różnej wielkości. Szeroki wybór kotłów, pomp i podgrzewaczy pozwala wybrać urządzenie o pojemności odpowiedniej do dostarczenia ciepła i ciepłej wody zarówno w niewielkich budynkach działkowych, jak i w przestronnych domach parterowych lub piętrowych. Proponowane systemy grzewcze mogą być zasilane energią elektryczną, gazem ziemnym lub paliwem stałym. Wybór konkretnej opcji jest zależny od wielu czynników, w tym możliwości instalacyjnych w budynku, liczby miejsc, do których ma być doprowadzone ogrzewanie oraz Twoich oczekiwań i możliwości finansowych.

Elektryczne systemy grzewcze

Elektryczne systemy grzewcze to jedno z najbardziej praktycznych rozwiązań. Urządzenia zasilane energią elektryczną są stosunkowo szybkie w działaniu, dlatego krótko po podłączeniu do prądu uzyskasz upragnioną temperaturę. W naszym asortymencie znajdziesz elektryczne podgrzewacze pojemnościowe, a także wymagające prądu grzejniki drabinkowe.

Gazowe systemy grzewcze

Oferujemy wysokiej jakości kotły kondensacyjne zasilane gazem ziemnym. Wyposażone w zintegrowane zasobniki, intuicyjnie sterowane, dają maksymalny komfort użytkowania. Zapewniają dopływ ciepłej wody do kranów i prysznica. Oferujemy także gazowe podgrzewacze przepływowe, które są alternatywą dla elektrycznych podgrzewaczy pojemnościowych, dając ciepła wodę bez centralnego ogrzewania.

Systemy grzewcze - elementy podnoszące komfort życia

Szczególną grupą urządzeń zaliczanych do systemu grzewczego są grzejniki drabinkowe. Są niezwykle praktyczne, ponieważ stanowią grzejniki i akcesoria służące jako suszarki na ubrania. Idealnie nadają się do łazienek i toalet. Poza tym w Bridom.pl znajdziesz wiele urządzeń i akcesoriów uzupełniających systemy grzewcze i wpływających na wydajność ich działania oraz wygodę ich użytkowania. Są to m.in. gadżety umożliwiające regulację i sterowanie systemem poprzez ustawianie oczekiwanej temperatury, nagrzewnice i kurtyny grzewcze, czy też wszelkie akcesoria instalacyjne, pozwalające stworzyć system wydajnego ogrzewania. Należą do nich m.in. akcesoria stanowiące wyposażenie kotłowni oraz filtry i uzdatniacze wody cieplnej.