Pompy ciepła 16 kW – Pompy ciepła – sklep Bridom

Pompy ciepła to urządzenia zapewniające efektywne ogrzewanie domu jednocześnie dbając o środowisko naturalne. Innowacyjne technologie pozwoliły na stworzenie alternatywy dla dotychczasowych rozwiązań grzewczych. Nowoczesny system grzewczy to maksimum wydajności pracy przy mniejszym zużyciu energii elektrycznej – oszczędności mogą sięgać nawet 50% w skali roku, co widocznie przekłada się na wysokość rachunków za prąd.

Oferowane przez nas pompy ciepła 16 kW w pełni wykorzystują potencjał otoczenia pobierając ciepło z gruntu, wody albo powietrza. Ciepło dostarczane z zewnątrz wydajnie ogrzewa cały budynek nie wpływając w żaden sposób na środowisko. Zastanawiasz się, czy pompa ciepła 16 kW jest dla Ciebie? Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, jak zadbać o niezależność energetyczną domu zyskując przy tym nie tylko najwyższą efektywność cieplną, ale również energooszczędność każdego dnia.

Pompa ciepła 16 kW a inne metody ogrzewania

System grzewczy powinien być dostosowany do specyfiki budynku oraz potrzeb jego domowników. Tradycyjne metody ogrzewania są kosztowne i generują dodatkowe koszty oraz obowiązki związane na przykład z okresowymi przeglądami czy koniecznością bezpiecznego magazynowania oleju opałowego, paliwa kopalnego albo gazu ziemnego.

Dostępne w naszej ofercie pompy ciepła 16 kW nie wymagają obsługi wykorzystując źródła ciepła pochodzące z terenu wokół budynku. Te bezobsługowe urządzenia to całoroczne ogrzewanie bazujące na cieple z powietrza, wody i gruntu, których efektywność cieplna i uniwersalność zastosowania stopniowo wypiera inne systemy grzewcze. Dodatkową zaletą, którą docenią szczególnie osoby nastawione na dbanie o środowisko naturalne, jest szansa na ograniczenie emisji szkodliwych zanieczyszczeń – powstają one jedynie podczas produkowania energii koniecznej do zasilania pompy ciepła.

Energooszczędne pompy ciepła 16 kW, które możesz u nas kupić można wykorzystywać przez cały rok, ponieważ zimą będą ogrzewać budynek, a latem go ochłodzą. Urządzenia mogą też służyć do podgrzewania wody.

Pompa ciepła 16 kW – cena

Pompa ciepła to nowoczesne urządzenie spełniające wszystkie normy i oczekiwania użytkowników. Nowoczesne technologie umożliwiają pozyskiwanie ciepła z otoczenia, co eliminuje konieczność zasilania go olejem lub paliwem, a bezobsługowość pozwala cieszyć się optymalną temperaturą, która zapewniają odnawialne źródła energii.

Oferowane przez nas urządzenia to najwyższa jakość wykonania i możliwość montażu w dowolnym miejscu – w domu albo w budynku firmy. Cena pompy ciepła 16 kW, którą znajdziesz w naszej ofercie to około 30 tysięcy złotych, jednak ten koszt będzie zwracał się każdego dnia generując oszczędności na rachunkach za prąd. Dzięki wykorzystaniu potencjału środowiska naturalnego pobór energii może być znacznie mniejszy – przyjmuje się, że pompa ciepła 16 kW to zużycie prądu nawet o 50% mniejsze w stosunku do tradycyjnego systemu ogrzewania. Dodatkowo inwestycja w urządzenie może zostać częściowo dofinansowana ze specjalnego programu wsparcia.