Metalbet

Firma produkcyjno-handlowo-usługowa powstała z pasji do tego, czym się zajmujemy oraz chęci wprowadzenia do Polski innowacji w zakresie instalacji i urządzeń grzewczych. Jesteśmy świadomi, że planując inwestycję w urządzenia grzewcze, czy to dla domu, czy dla firmy, każdy człowiek szuka rozwiązań tanich, ale dobrych, wydajnych i takich, które posłużą przez wiele lat. Od początku istnienia naszej firmy stawiamy więc na to, by dostarczać naszym Klientom dokładnie tego, czego oni potrzebują. Zaczynaliśmy od produkcji i sprzedaży podgrzewaczy wody, które w latach 90 były niezwykle popularne. Z biegiem czasu, w odpowiedzi na rozwój technologiczny i wciąż rosnące zapotrzebowanie na niedrogie i ekologiczne rozwiązania, stale poszerzaliśmy naszą ofertę. Obecnie nasi Klienci mogą wybierać spośród szerokiej gamy produktów, usług METALBET.

Metalbet producent, który wniesie do Twojego domu ciepło

Jako dobrze znana na rynku marka Metalbet tworzymy produkty niezbędne do codziennego funkcjonowania. Specjalizujemy się bowiem w systemach grzewczych prezentujących wysoki poziom technologiczny. Dbamy o to, aby wszystkie nasze urządzenia spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Wśród urządzeń pochodzących z naszej produkcji znajdziesz między innymi zbiorniki solarne oraz zbiorniki buforowe. Ich modele różnią się oczywiście parametrami, designem, a także przedziałem cenowym. W zależności od indywidualnych potrzeb Twojej rodziny możesz wybrać podgrzewacz wody, który sprosta wszystkim Waszym wymaganiom. Dlatego, zanim zdecydujesz się na zakup dowolnego z naszych produktów, zastanów się najpierw, czego oczekujesz od tego typu sprzętu, jakie dodatkowe funkcje ma on posiadać, jak również, w jakim budżecie pragniesz się zmieścić.

Metalbetprodukty prezentujące najwyższą jakość

Nasze urządzenia grzewcze wyróżniają się solidną konstrukcją wykonaną z najlepszych materiałów odpornych na korozję i inne czynniki zewnętrzne. Dzięki temu są one bezpieczne w użytkowaniu, niezwykle wytrzymałe oraz praktycznie bezawaryjne. Posiadają także doskonałą termoizolację, która zapobiega nadmiernemu wychładzaniu wody.

Nasza firma Metalbet jako świadomy producent idący z duchem czasu dba nie tylko o funkcjonalność swoich produktów, ale również o ich aspekt wizualny. Jest on szczególnie doceniany przez miłośników klasyki i ponadczasowego minimalizmu.

Oczywiście wszystkie produkty Metalbet objęte są kilkuletnią gwarancją niezależnie od przedziału cenowego, modelu czy spełnianych funkcji. Jeżeli zatem szukasz marki godnej zaufania, w której jakość idzie w parze z atrakcyjną ceną — Metalbet to producent idealny dla Ciebie! Przekonaj się o tym już dziś przeglądając ofertę sklepu internetowego bridom.pl. Znajdziesz tu duży wybór systemów grzewczych i innych instalacji, bez których budowa domu nie może mieć miejsca.


Sprawdź również: