Szafki podtynkowe do rozdzielacza pozwalają bezpiecznie zamontować rozdzielacz w systemie ogrzewania – podłogowego bądź grzejnikowego. Są nie tylko praktyczne, ale mają również prosty i bardzo estetyczny design, dzięki czemu bez problemu dopasujesz je do niemal każdego wnętrza. Szukasz solidnej szafki podtynkowej? Zapoznaj się z naszą ofertą produktów z tej kategorii – sprawdź, jakie zalety mają proponowane przez nas artykuły i spośród ich wielu rodzajów wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Czym są szafki podtynkowe do rozdzielacza?

Mówiąc najprościej, szafki podtynkowe to rodzaj mebli, który służy do zabudowy rozdzielaczy, czyli urządzeń kierujących czynnik grzewczy do określonych przewodów ogrzewania – podłogowego bądź centralnego. Szafka tego rodzaju osłania, a co za tym idzie, zabezpiecza elementy danego systemu przed uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak zerwanie, przecięcie czy wyrwanie. Jest więc nieodzowna dla zachowania bezpieczeństwa konkretnej instalacji. Szafki podtynkowe składają się z ramy oraz obudowy, którą można wygodnie zdejmować – dzięki takiej przemyślanej konstrukcji ich montaż jest bardzo wygodny i prosty. Większość szafek ma również półki, które znacznie ułatwiają sterowanie danym systemem. Wykonane z solidnego metalu są nie tylko trwałe, ale również odporne na korozję.

Szafki podtynkowe do rozdzielacza dostępne w sklepie internetowym Bridom.pl – najważniejsze zalety

 

  • Występują w kilku wariantach do wyboru.

 

W sklepie internetowym Bridom.pl znajdziesz szafki podtynkowe w kilkunastu różnych modelach do wyboru. Pomiędzy sobą różnią się one między innymi ilością obwodów, do których możesz je podłączyć, a także wielkością.

 

  • Są proste w obsłudze.

 

Dzięki takim elementom jak wygodne zamki, funkcjonalne półki czy praktyczna obudowa nasze szafki podtynkowe są komfortowe w użytkowaniu.

 

  • Ich montaż nie jest skomplikowany.

 

Wspomniany już zdejmowany front umożliwia szybki montaż i demontaż szafki podtynkowej.

 

  • Możesz je wygodnie kupić z domu.

 

W sklepie internetowym Bridom.pl nie tylko znajdziesz wiele modeli szafek podtynkowych do rozdzielacza do wyboru, ale na dodatek nie musisz długo czekać na swoje zamówienie – większość produktów wysyłamy w ciągu 24 godzin, pozostałe dotrą pod wskazany przez Ciebie adres maksymalnie do 14 dni. Dodatkowym udogodnieniem jest wiele możliwości płatności do wyboru: przelew, karta płatnicza, za pobraniem – to zaledwie kilka wariantów, jakie Ci oferujemy. Sam zdecyduj, która opcja jest dla Ciebie najwygodniejsza.

 

  • Mają uniwersalny biały kolor.

 

Szafki podtynkowe do rozdzielacza, które kupisz w sklepie internetowym Bridom.pl, są nie tylko praktyczne, ale także ładnie się prezentują. Wszystkie oferowane przez nas modele mają biały kolor i bardzo prostą konstrukcję, dlatego z łatwością wpasują się w każde wnętrze.

Szafki podtynkowe do rozdzielacza i ich rodzaje

Jak wyżej zaznaczyliśmy, w naszym sklepie internetowym kupisz kilkanaście rodzajów szafek podtynkowych do wyboru. W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na model pasujący do mniejszej lub większej ilości sekcji rozdzielacza albo układu mieszającego. Poszczególne warianty różnią się pomiędzy sobą również wymiarami: głębokością, wysokością i szerokością. Do Twojej dyspozycji są szafki wyposażone w elementy, które ułatwiają korzystanie z nich oraz podnoszą bezpieczeństwo instalacji – zamek na kluczyk, kluczyk, szyny montażowe na rozdzielacz czy półkę na sterowanie. Masz problem z wybraniem odpowiedniej szafki podtynkowej? Skorzystaj z pomocy naszych pracowników. Wyślij maila na adres: sklep@bridom.pl lub zadzwoń pod numer: 84 534 80 80, a my pomożemy Ci dopasować najlepszy model.