Galmet

Poznaj produkty marki Galmet

Innowacyjne systemy grzewcze, zestawy solarne, pompy ciepła - to tylko niektóre z nowoczesnych rozwiązań polskiej marki Galmet. W ofercie producenta, specjalizującego się w technikach grzewczych, znaleźć można elektryczne ogrzewacze wody, kotły C.O., kolektory słoneczne, zbiorniki akumulacyjne i wiele więcej. Unikalnym rozwiązaniem dla domów jedno i wielorodzinnych oraz budynków użyteczności publicznej jest hybrydowy system grzewczy. Hybrydowe ogrzewanie domu, to możliwość korzystania z różnych źródeł ciepła pod jednym dachem, m.in. kolektorów słonecznych, pomp ciepła, kotłów grzewczych. Firma Galmet stawia na wysoką wydajność proponowanych rozwiązań, energooszczędność i dbałość o środowisko naturalne. 

Katalog, cennik Galmet

W katalogu marki Galmet znaleźć można nowoczesne zestawy solarne, ekologiczne pompy ciepła, automatyczne kotły C.O. z podajnikiem (5 kl.), a także urządzenia do ogrzewania wody użytkowej, (ogrzewacze elektryczne, wymienniki c.w.u. z wężownicą spiralną, wymienniki c.w.u. do pomp ciepła, kombinowane zbiorniki akumulacyjne, zbiorniki buforowe). Szukasz niezawodnych urządzeń grzewczych do domu lub przedsiębiorstwa? W sklepie internetowym Bridom.pl udostępniamy szeroki asortyment produktów Galmet w przystępnych cenach. 

Rodzaje produktów – pompy, kotły, podgrzewacze Galmet

  • Pompy ciepła.

Pompy Galmet, które umieściliśmy w tym dziale naszego asortymentu, to nowoczesne oraz ekologiczne urządzenia grzewcze. Dostępne są w kilku wariantach do wyboru, a pomiędzy sobą różnią się one wielkością, przeznaczeniem i dodatkowymi elementami, w jakie zostały wyposażone. Możesz zdecydować się na pompy Galmet współpracujące z c.o. i c.w.u albo kupić model, który pozwala na szybkie podgrzanie wody użytkowej. To tutaj znajdziesz urządzenia tego rodzaju w wariancie standardowym, jak też w wersji small. A jeśli wolisz, możesz zdecydować się na pompę powietrzną z dodatkowymi wężownicami spiralnymi, dzięki którym system ogrzewania wody użytkowej jest jeszcze bardziej wydajny.

  • Kotły c.o.

Elektryczne kotły Galmet to kolejne produkty, które proponujemy Ci w tej kategorii naszego sklepu internetowego Bridom.pl. Jeśli szukasz automatycznego, kompletnego systemu grzewczego dla Twojego domu, sprawdź wszystkie modele pieców zamieszczone w tym dziale. Są wydajne, szybko się nagrzewają, pracują bardzo cicho, a na dodatek – dzięki niewielkim wymiarom – kotły Galmet zmieszczą się nawet w ciasnym pomieszczeniu.

  • Podgrzewacze wody.

Pod- i nadumywalkowe, stojące oraz wiszące podgrzewacze Galmet to urządzenia, które zapewniają ciepłą wodę użytkową przez całą dobę, generują niewielkie starty ciepła, a ich montaż jest nieskomplikowany.

  • Wymienniki wody.

W naszej ofercie umieściliśmy również wymienniki wody Galmet. Wśród nich znajdziesz modele zasilane czystą energią słoneczną, wersje wyposażone w wężownice, dzięki którym woda szybciej się nagrzewa, zbiorniki buforowe przystosowane do współpracy z pompą ciepła czy urządzenia przeznaczone do dwufunkcyjnych kotłów gazowych. Proponowane przez nas wymienniki wody różnią się od siebie także pojemnością, klasą efektywności energetycznej czy sposobem podłączenia – sprawdź je wszystkie i wybierz spośród nich najlepszy model do swojego gospodarstwa domowego.

Sprawdź również: