Ciepły prysznic to dla wielu najlepsza forma relaksu po ciężkim dniu. Ty również należysz do tej grupy i jesteś na etapie urządzania łazienki? Przed Tobą nie tylko zakup odpowiedniej kabiny, musisz również wybrać zestawy lub kolumny prysznicowe. Najlepsze spośród tych urządzeń zapewniają komfort użytkowania, są funkcjonalne, a ponadto ładnie się prezentują. Takie modele znajdziesz w sklepie internetowym Bridom.pl. Przeczytaj, czym odznaczają się nasze produkty z tej kategorii i dowiedz się, jakie są ich największe atuty. A potem spośród wielu propozycji wybierz te kolumny prysznicowe, które najlepiej pasują zarówno do Twojej łazienki, jak też Twoich potrzeb.

Zestawy i kolumny prysznicowe – czym się od siebie różnią?

Gotowy zestaw prysznicowy, który w wielu wariantach do wyboru znajdziesz w naszym sklepie internetowym, to przede wszystkim maksymalnie wygodne, bo kompleksowe rozwiązanie. W jego skład, w zależności od rodzaju, mogą wchodzić różne elementy: bateria, przyłącze, natrysk, słuchawka, uchwyt czy wąż natryskowy. Natomiast podstawowa wersja kolumny prysznicowej zawiera słuchawkę i deszczownicę. Szukasz funkcjonalnego, ale jednocześnie ekonomicznego rozwiązania? Wybierz jeden z naszych standardowych zestawów prysznicowych. Natomiast, jeśli chcesz dopracować wnętrze swojej łazienki do perfekcji, zdecyduj się na nowoczesne kolumny prysznicowe. Wszystkie proponowane przez nas produkty z tej kategorii wyróżnia trwałość, solidne wykonanie i atrakcyjny design.

Zestawy, kolumny prysznicowe dostępne w sklepie internetowym Bridom.pl i ich największe zalety

  • Występują w wielu wariantach do wyboru.

Zestaw natryskowy podtynkowy albo natynkowy, deszczownica z baterią wannową lub mieszaczową, kolumna w czarnym bądź srebrnym kolorze – to tylko kilka z naszych propozycji, na które możesz się zdecydować.

  • Są uniwersalne.

Dostępne w naszym sklepie internetowym Bridom.pl zestawy i kolumny prysznicowe dostępne są w tak wielu wariantach, że z łatwością dopasujesz je do każdego wnętrza – łazienki urządzonej w stylu industrialnym, klasycznym, boho czy skandynawskim.

  • Odznaczają się wysoką funkcjonalnością.

Wygodny drążek o regulowanym rozstawie mocowań, wielofunkcyjne słuchawki, strumień wody z hydromasażem – te oraz wiele innych atrybutów naszych zestawów i kolumn prysznicowych sprawia, że są to produkty praktyczne i bardzo komfortowe w użytkowaniu.

  • Mają atrakcyjny, estetyczny wygląd.

Czarne wykończenia lub metaliczny połysk, delikatne linie i minimalistyczne obudowy kolumn prysznicowych oraz zestawów natryskowych dostępnych w sklepie internetowym Bridom.pl doskonale wpisują się w obowiązujące obecnie trendy wnętrzarskie. Mało tego – ich design jest ponadczasowy, bo prosty, nie musisz więc martwić się, że za kilka lat zamiast zdobić łazienkę, wybrany przez Ciebie system prysznicowy, będzie ją szpecił.

Rodzaje zestawów prysznicowych

W zależności od potrzeb, możesz zdecydować się na zestaw natryskowy podtynkowy albo natynkowy. W pierwszym wariancie wszystkie przyłącza są ukryte i niewidoczne dla użytkowników. Z kolei druga opcja jest zdecydowanie łatwiejsza do zamontowania. Do Twojej dyspozycji są również funkcjonalne deszczownice z baterią wannową, będące idealnym rozwiązaniem dla tych osób, które lubią długie, relaksujące kąpiele w wannie, ale nie chcą rezygnować z wygody i praktyczności kabiny prysznicowej. Kolejną opcją jest nowoczesna deszczownica z baterią termostatyczną – wyposażona w mechanizm mieszania gorącej i zimnej wody, umożliwia, tuż po otwarciu strumienia, uzyskanie preferowanej przez Ciebie temperatury. Wymienione rodzaje zestawów to tylko kilka naszych propozycji. Jeśli wśród nich nie znalazłeś odpowiedniej dla siebie, sprawdź pozostałe produkty z tej kategorii dostępne w sklepie Bridom.pl.