Regulacja i sterowanie sprzętami, przykładowo do ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń, jest możliwa dzięki zastosowaniu różnego rodzaju regulatorów, sterowników i czujników. Pozwalają one na usprawnienie działania podstawowych systemów, większą wygodę, a także oszczędność czasu i pieniędzy. Zapoznaj się z ofertą Bridom.pl i stwórz multifunkcyjne, inteligentne systemy zarządzające Twoim domem!

Regulacja i sterowanie - szeroka oferta

Oferowany przez nas asortyment obejmuje ponad 100 modeli różnych regulatorów, sterowników oraz czujników służących do pomiarów i kontroli temperatury pomieszczeń.

Dzięki proponowanym przez Bridom.pl urządzeniom znanych i cenionych marek bezproblemowa regulacja i sterowanie systemami domowymi jest na wyciągnięcie ręki! W naszym sklepie znajdziesz regulatory i sterowniki kotłów c.o., pomp obiegowych centralnego ogrzewania, podgrzewaczy lub pomp cyrkulacyjnych ciepłej wody użytkowej oraz zaworów termostatycznych. W proponowanym przez Bridom.pl asortymencie znajdziesz urządzenia przewodowe, jak i bezprzewodowe, które nie wymagają pracochłonnego prowadzenia połączeń pomiędzy regulatorem a urządzeniem grzewczym, lub klimatyzacyjnym.

Regulacja i sterowanie - funkcjonalność

Za sprawą termostatów pokojowych możliwa jest nie tylko regulacja i sterowanie temperatury w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych, ale także ciepła podłogi. Dzięki proponowanym przez Bridom.pl urządzeniom możliwa jest również regulacja i sterowanie kolektorami słonecznymi oraz tworzenie całych systemów multifunkcyjnych. Nowoczesne regulatory komunikują się z innymi urządzeniami, takimi jak czujniki temperatury i wilgotności powietrza, czy kotły lub pompy grzewcze, wentylatory i czujniki spalin. Część z nich pozwala również na tak zwane sterowanie pogodowe, czyli zmianę zadanej temperatury kotła na podstawie temperatury zewnętrznej. Zaawansowane modele regulatorów pozwalają również na regulowanie temperatury mieszkania w zależności od pory dnia oraz intuicyjne programowanie tygodniowe. Wyróżnia je wielofunkcyjność, zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, przykładowo ekran dotykowy, a także stylowy design.

 

Regulacja i sterowanie - komfort i oszczędność

Zastosowanie regulatorów i sterowników zapewnia komfort użytkownika, dzięki automatycznym, inteligentnym rozwiązaniom. Wystarczy, że jednorazowo wprowadzisz odpowiednie ustawienia, a Twój sterownik będzie panował nad pracą kotła bez konieczności udawania się do kotłowni każdego dnia. Jest to rozwiązanie o wiele wygodniejsze niż regulacja ręcznych termostatów montowanych przy kaloryferach. Ponadto na czas swojej nieobecności lub w godzinach nocnych możesz zaprogramować niższą temperaturę. Kolejną zaletą zastosowania regulatorów i sterowników jest oszczędność energii, a co za tym idzie obniżenie kosztów. Wynika to z możliwości precyzyjnego dostosowania pracy urządzenia grzewczego do aktualnego zapotrzebowania na ciepło. Mniejsze zużycie prądu to także niższe koszta środowiskowe. Proponowane przez nas termostaty i inne regulatory są bardzo intuicyjne i proste w obsłudze, a ponadto charakteryzują się prostym, lecz stylowym wyglądem, dzięki czemu dobrze prezentują się w każdym wnętrzu, nie rzucając się w oczy. Pamiętaj, że właściwa temperatura w pomieszczeniu to nie tylko kwestia komfortu, a też zdrowia domowników!

Regulacja i sterowanie - kompatybilne czujniki

Wszelkie regulatory i sterowniki najkorzystniej jest skorelować z odpowiednimi czujnikami. Czujniki regularnie dokonują pomiarów wilgotności powietrza, czy temperatury i wysyłają te informacje do urządzeń zarządzających systemami grzewczymi w domu, dzięki czemu możliwa jest regulacja i sterowanie urządzeń grzewczych. Wyróżniają je kompaktowe rozmiary, długa żywotność baterii i dyskretne wzornictwo. Czujniki można postawić bądź powiesić na ścianie. Umożliwiają to elementy, znajdujące się w zestawie. Skompletuj swój inteligentny system sterowania już dziś!