Bateria umywalkowa

Mając świadomość, jak wielkie znaczenie dla estetyki wnętrz oraz komfortu korzystania z pomieszczeń sanitarnych mają zastosowane elementy, pragniemy zaoferować naszym klientom dostęp do najnowszych rozwiązań w tej dziedzinie. Specjalizujemy się w sprzedaży wyposażenia łazienkowego, dlatego nasza oferta nieustannie jest modernizowana i udoskonalana, by sprostać oczekiwaniom i podążać za aktualnymi trendami.

Bateria umywalkowa - komfort ukryty w szczegółach

Niezbędny element każdej łazienki, czyli bateria umywalkowa, zmieniała na przełomie lat kształt, formę i technologię, jednak niezmiennie pełni tę samą funkcję. Jest wygodnym urządzeniem codziennego użytku, umożliwiającym korzystanie z dobrodziejstwa, jakim jest dostęp do bieżącej wody.

Armatura łazienkowa proponowana przez współczesnych producentów to niezwykłe linie i bardzo funkcjonalne rozwiązania zarówno do małych łazienek, jak i dużych salonów kąpielowych. Do wnętrz klasycznych i stylizowanych oraz minimalistycznych pomieszczeń łazienkowych.

Dobrze dobrana bateria umywalkowa pasuje zarówno do estetyki, jak i do kształtu zlewu. Ważna jest wysokość baterii i długość wylewki, by woda nie rozpryskiwała na boki, kształt harmonijny z aranżowanym wnętrzem, jak i sposób otwierania i zamykania dopływu wody.

Dostępne baterie łączą ze sobą dwa systemy - do wody ciepłej i zimnej, różniąc się jedynie sposobem załączania. Baterie z dwoma kurkami wybierane są do klasycznych lub stylizowanych wnętrz. Baterie jednouchwytowe - do wnętrz nowoczesnych, gdzie użytkownicy cenią przede wszystkim prostą i niezawodną obsługę strumienia wody.

Możliwości montażu baterii

Wybierając elementy wykończeniowe łazienki, w tym całą armaturę, warto zwrócić uwagę na potrzeby użytkowników, styl łazienki, możliwości techniczne i dobrać odpowiedni sposób montażu.

Bateria umywalkowa stojąca, to najpowszechniejszy rodzaj baterii łazienkowych. Montowana jest w umywalkach ze specjalnym otworem. Doskonałe rozwiązanie dla małych przestrzeni, w których każdy centymetr jest zaplanowany i wykorzystany. Bateria nablatowa, montowana obok umywalki w płycie blatu łazienkowego czy szafki, na której osadzona jest umywalka.

Bateria umywalkowa ścienna montowana jest bezpośrednio nad umywalką. To rozwiązanie klasyczne, stosowane np. w łazienkach w stylu retro.

Oryginalnym rozwiązaniem jest bateria umywalkowa podtynkowa. Pozwala ukryć całe przyłącze baterii w ścianie, pozostawiając widoczne jedynie szykowne i bardzo efektowne uchwyty regulujące temperaturę i ciśnienie wody. Stosowana jest głównie w nowoczesnych wnętrzach, gdzie prostota i minimalizm idą w parze z komfortem użytkowania.

Niezawodna pomoc w wyborze baterii łazienkowej

Asortyment naszego sklepu jest niezwykle bogaty i zróżnicowany, dzięki czemu można tu znaleźć wszystko, co niezbędne przy projektowaniu i urządzaniu współczesnej łazienki. Naszą ofertę dostosowujemy zgodnie z aktualnymi trendami, ale przede wszystkim pod kątem trwałej i funkcjonalnej armatury. Oferowane baterie umywalkowe pochodzą od znanych i cenionych producentów, co stanowi najlepszą gwarancję ich jakości.

Wiedząc, że nie łatwo jest dokonać trafnych wyborów wśród tak szerokiej gamy produktów, nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji. Służą pomocą przy doborze najlepszych artykułów. Ich kompetencje, wiedza i doświadczenie pomogą dopasować produkty optymalne dla każdego podejmowanego projektu. Zapewniamy również szybką realizację zleceń oraz konkurencyjne warunki cenowe.


Sprawdź również: