Pompy ciepła 10 kW – Pompy ciepła – sklep Bridom

Innowacyjne technologie wykorzystywane przez nowoczesne systemy grzewcze pozwalają montować pompy ciepła, które gwarantują efektywne ogrzewanie budynku przy jednoczesnej trosce o środowisko naturalne. Nasza pompa ciepła 10 kW to alternatywa dla tradycyjnego ogrzewania – zapewnia oszczędności na rachunkach za prąd, gdyż dotychczasowe zużycie energii elektrycznej może zmniejszyć się nawet o 50% w skali roku.

Bezobsługowe urządzenia, które oferujemy, wykorzystują potencjał płynący z otoczenia – ciepło niezbędne do ogrzania domu czy podgrzania wody dostarczane jest spoza budynku: z powietrza, wody albo gruntu. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, jak pompa ciepła 10 kW może zapewnić niezależność energetyczną, a w tym samym czasie gwarantować energooszczędność i wysoką efektywność cieplną.

Pompa ciepła 10 kW jako optymalne ogrzewanie Twojego domu

Pompy ciepła to coraz popularniejsze systemy grzewcze montowane nie tylko w nowych, ale także w starszych budynkach mieszkalnych i komercyjnych. Jako całoroczne źródło ogrzewania oferowane przez nas pompy ciepła 10 kW zapewniają niezależność energetyczną, umożliwiając pobieranie ciepła z otoczenia. Energia czerpana ze środowiska to źródło ciepła zlokalizowane na terenie nieruchomości – w ten sposób możesz efektywnie ogrzewać budynek, rezygnując z paliwa kopalnego, gazu ziemnego czy oleju opałowego.

Pompa ciepła 10 kW odznacza się ceną, która początkowo może stanowić problem, jednak uwzględniając efektywność grzewczą i pozostałe korzyści wynikające z montażu urządzenia w domu lub firmie szybko przekonasz się, że innowacyjne pompy ciepła to opłacalna inwestycja. Korzystając z naszej oferty, wybierasz pompę ciepła, która nie tylko obniża rachunki za prąd, ale również koszty konserwacji sprzętu. Dodatkowo pompa ciepła ogranicza emisję zanieczyszczeń – nie spala paliwa, a ciepło czerpie z otoczenia, dlatego zanieczyszczenia powstają jedynie w momencie produkowania energii potrzebnej do zasilania urządzenia.

Jak działają pompy ciepła 10 kW?

Pompa ciepła w pełni wykorzystuje potencjał środowiska naturalnego – urządzenie korzysta z dostępnych zasobów, nie szkodząc przy tym otoczeniu. System grzewczy pompy ciepła to jednostka zewnętrzna połączona z jednostką wewnętrzną przewodami z czynnikiem chłodniczym. W zależności od potrzeb budynku pompa ciepła 10 kW może kierować wodę grzewczą do instalacji grzewczej CO albo do wężownicy podgrzewacza wody użytkowej CWU. Dzięki takiemu rozwiązaniu ciepło pobrane spoza budynku może służyć do ogrzewania i ochładzania pomieszczeń lub do podgrzewania wody.

Nasze energooszczędne pompy ciepła 10 kW efektywnie działają przez wszystkie sezony, latem chłodząc, a zimą ogrzewając budynek. Urządzenia umożliwiają także podgrzewanie wody użytkowej, a ich prawidłowy montaż zapewnia spore oszczędności – nawet do 50% mniejsze zużycie energii w skali roku.