Jeśli szukasz ekonomicznego, przyjaznego dla środowiska sposobu na poprawę jakości wody w domu, możemy polecić Ci filtry do wody zmiękczające. Dzięki ich stosowaniu uzyskasz lepszą w smaku wodę pitną, a także ochronisz pralkę, czajnik elektryczny i inne urządzenia AGD przed osadzaniem się szkodliwego kamienia. Zmiękczona woda to także miękkie, przyjemne w dotyku ubrania po praniu oraz koniec problemów z przesuszoną skórą po kąpieli. Filtr do wody – zmiękczacz to kompaktowe, łatwe w obsłudze urządzenie, które można podłączyć do instalacji hydraulicznej bez konieczności przeprowadzania poważnego remontu.

Filtry zmiękczacze wody dostosowane do potrzeb domowników

W Bridom.pl możesz wybrać urządzenie do zmiękczania wody, które będzie odpowiednie dla potrzeb Twojej rodziny. Poszczególne filtry różnią się od siebie między innymi zawartością jonitu, czyli środka redukującego twardość wody, przepływem maksymalnym oraz zużyciem soli potrzebnej do regeneracji. Dzięki różnej pojemności i wymiarom możesz znaleźć zmiękczacz, który zmieści się także w niewielkich pomieszczeniach.

Filtr do zmiękczacza wody – lepsza jakość wody bez wysiłku

Zależy nam na tym, by zmiękczanie wody w Twoim domu przebiegało w jak najprostszy sposób, który nie będzie wymagał od Ciebie wykonywania dodatkowych obowiązków. W Bridom.pl stawiamy na zmiękczacze wyposażone w automatyczne rozwiązania, takie jak elektroniczna głowica, która umożliwia szybkie odłączenie urządzenia od instalacji. Każdy filtr do zmiękczacza wody w Bridom.pl jest również wyposażony w intuicyjne menu dostępne w kilku językach, w tym polskim.

Filtry do wody zmiękczające to produkty wyróżniające się wysoką jakością wykonania, odporne na uszkodzenia mechaniczne. Komponenty posiadają francuski certyfikat ACS (spełniają normy sanitarne i są dopuszczone do kontaktu z wodą używaną przez człowieka) oraz międzynarodowy certyfikat NSF, który oznacza, że są dopuszczone w przemyśle spożywczym.

Nowoczesna technologia – większe oszczędności

Osobom, którym szczególnie zależy na rozwiązaniach przyjaznych dla środowiska, możemy polecić filtry zmiękczacze wody wyposażone w technologię UP-FLOW. To sprzęt, który zużywa znacznie mniej energii, wody i soli do regeneracji niż większość dostępnych na rynku produktów. Dzięki skróconemu czasowi regeneracji możesz obniżyć koszty eksploatacji urządzenia o nawet 30%. Możesz cieszyć się smaczną, bezpieczną dla zdrowia i domowych sprzętów wodą, nie obciążając nadmiernie domowego budżetu. Filtry do wody zmiękczające z serii Futura, dostępne w Bridom.pl zaliczane są do rozwiązań proekologicznych ze względu na mniejszą produkcję ścieków podczas redukcji twardości wody.