Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Czym są systemy grup pompowych? To systemy, których celem jest prawidłowe rozprowadzenie medium (grzewczego lub chłodzącego) w danej instalacji. Tego typu systemy stanowią zazwyczaj element łączący między źródłem medium, jak np. piec c.o., a instalacją ogrzewania podłogowego czy grzejnikowego. Ich zastosowanie pozwala równomiernie rozprowadzać ciepło w całym budynku, ciesząc się optymalną temperaturą w każdym pomieszczeniu. Jeśli jesteś na etapie remontu i szukasz wysokiej jakości systemów grup pompowych, zapoznaj się z naszym asortymentem!

Systemy grup pompowych - charakterystyka

Systemy grup pompowych cechują się bezpieczeństwem użytkowania i szczelnością, której gwarantem jest specjalnie opracowana obudowa urządzenia mająca na celu izolowanie całego mechanizmu. Istnieją różne systemy, wśród których najczęściej wymienia się te montowanie w ogrzewaniu grzejnikowym lub podłogowym.

Rozwiązania dostępne w naszym sklepie internetowym mogą stanowić samodzielnie funkcjonujące elementy montowane w kotłowniach lub w połączeniu z inną grupą pompową zainstalowaną w danym budynku. Zazwyczaj montowane na ścianie, stanowią punkt łączący źródło z instalacją. W naszej ofercie nie brakuje grup pompowych, których montaż odbywa się bezpośrednio na rozdzielaczu, buforze lub całkowicie niezależnie.

Zadaniem systemów grup pompowych jest dbałość o optymalny poziom przepływu medium w całej instalacji. Od wielkości tejże instalacji będzie zależał rodzaj systemu, dlatego przed zakupem zapoznaj się ze szczegółową specyfikacją rozwiązań oferowanych w naszym sklepie internetowym.

Specyfikacja systemów grup pompowych

Każdy system grup pompowych zaopatrzyliśmy szczegółowymi informacjami na temat jego zastosowania, parametrów i danych technicznych. Dzięki nim bez problemu wybierzesz wariant odpowiadający Tobie pod względem możliwości, wydajności, wysokości ciśnienia czy szybkości przepływu medium w całej instalacji, jaką można uzyskać zamawiając dany system w naszym sklepie internetowym. Każdy z naszych produktów opatrzony jest ponadto gwarancją, która stanowi swoiste zabezpieczenie w przypadku awarii systemu.

Dostępne systemy grup pompowych - nasz asortyment

Dbamy o zróżnicowanie naszego asortymentu, by dostępne produkty odpowiadały zapotrzebowaniu naszych Klientów. Z tego względu u nas zaopatrzysz się w takie rozwiązania, jak systemy grup pompowych z zaworem mieszającym, bez mieszania, ze sprzęgłem hydraulicznym, do łączenia systemów ogrzewania, z zaworem (zwykłym lub trójdrogowym), bez zaworu, z pompą lub bez. Każdy zestaw będzie składał się z innej liczby elementów, które wymieniono w opisie poszczególnych produktów. Jeśli masz problem z wyborem optymalnego, dostosowanego do swoich potrzeb rozwiązania, z chęcią udzielimy Ci pomocy i będziemy służyć profesjonalną radą w tym zakresie. W tym celu skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo!

Bezpieczne systemy grup pompowych od firmy Bridom!

Prezentowane rozwiązania to w pełni bezpieczne systemy spełniające wszystkie niezbędne normy bezpieczeństwa. Odpowiednio dobrany system zapewni Ci najbardziej efektywny przepływ i dystrybucję energii, co z kolei przełoży się na zaspokojenie potrzeb i wymogów wszystkich użytkowników budynku. W zależności od zaawansowania wiedzy w tym temacie montaż każdego systemu można przeprowadzić samodzielnie lub z fachowcem. Profesjonalne produkty będące istotnym wyposażeniem kotłowni to gwarancja komfortu cieplnego w każdym pomieszczeniu przez cały rok! Zaufaj naszemu doświadczeniu i zdecyduj się na asortyment dostępny w naszej ofercie!