Baterie kuchenne ścienne to bardzo eleganckie rozwiązanie, które świetnie wygląda nie tylko w nowoczesnych aranżacjach, lecz także tych retro i vintage. Wybierając model zaopatrzony w charakterystyczne kurki krzyżakowe, można łatwo odwzorować styl lat 50. XX wieku. Jeśli chcesz urządzić swoją kuchnię, inspirując się trendami zeszłych dekad, baterie ścienne będą znacznie lepszym wyborem niż baterie kuchenne stojące. W Bridom.pl przygotowaliśmy szeroką gamę baterii, które, choć różnią się stylistyką, łączy je wysoka jakość wykonania. To produkty pochodzące od liderów armatury kuchennej i łazienkowej na rynku, takich jak Franke, Deante, KFA, czy Invena. Oferowane przez nas krany charakteryzują się przede wszystkim estetyką, praktycznością oraz niezawodnością na długie lata.

Baterie kuchenne ścienne retro i nowoczesne

Konstrukcja baterii ściennych może być zróżnicowana pod wieloma względami. Pierwszym z nich jest liczba kurków. Wyróżnia się baterie kuchenne dwuuchwytowe oraz baterie kuchenne jednouchwytowe. Dzięki zastosowaniu mieszacza, drugi rodzaj wydaje się o wiele bardziej ekologiczny. Wystarczy podnieść dźwignię, aby otrzymać preferowaną temperaturę wody. W przypadku drugiej opcji musimy dość długo manewrować dwoma kurkami, aby osiągnąć cel. Nie są to jednak straty, które wykluczałyby montaż wariantu dwuuchwytowego. Co więcej, to właśnie dwa pokrętła są najczęściej spotykane w bateriach ściennych. Wśród kranów można wyróżnić także wersje podtynkowe, które prezentują się wyjątkowo nowocześnie, ponieważ uchwyty oraz wylewka wyglądają jak trzy osobne, niczym niepołączone elementy.

Praktyczne baterie kuchenne ścienne dla każdej kuchni

Baterie kuchenne ścienne dobrze sprawdzają się w mniejszych kuchniach, w których liczy się każda wolna przestrzeń. Przytwierdzone do ściany, umożliwiają lepsze zagospodarowanie miejsca pod zlewem. Ponadto, takie baterie mogą być wyposażone w elementy podnoszące ich funkcjonalność. Baterie kuchenne z elastyczną wylewką ułatwiają czyszczenie zlewozmywaków, nawet tych dwukomorowych, a także przygotowywanie posiłków. W naszej ofercie znajdziesz również baterie kuchenne z ruchomą wylewką, a także z wyciąganą wylewką. Niezwykle istotna jest także długość wylewki, powinna być dostosowana do wielkości zlewu. Dlatego w Bridom.pl oferujemy modele z krótkimi oraz dłuższymi elementami, sięgającymi 20 cm. Co więcej, baterie wyposażone są w perlator, który ułatwia oszczędzanie wody. Rozwiązanie to przyda się w każdym domostwie.

Baterie kuchenne ścienne – szeroki wybór wykończeń

Najlepsze baterie to takie, które łączą w sobie estetyczne wykończenie z funkcjonalnością. Takie właśnie są produkty dostępne w naszym asortymencie. Proponujemy baterie kuchenne ze stali szlachetnej oraz chromowane. Jeśli chcesz postawić na bardziej odważne rozwiązanie, wybierz baterie kuchenne czarne, beżowe lub baterie kuchenne białe. Dzięki temu możesz odmienić swoje wnętrze, a także łatwiej je zaaranżować w wybranym stylu. W Bridom.pl możesz również znaleźć baterie kuchenne złote i miedziane, które fantastycznie dopełnią kuchnie wykończone w eleganckim i wyszukanym stylu. Niezależnie od tego, na jaką opcję się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że wybrane baterie kuchenne ścienne będą produktami najwyższej jakości, odpornymi na korozję, działanie wysokich temperatur, a także zarysowania. Dzięki temu będą wyposażeniem Twojej kuchni na długie lata.