Atlantic

Od momentu powstania firmy w 1968 roku, Atlantic Groupe specjalizuje się w zróżnicowanych źródłach energii, nieustannie dostosowując profil działalności do potrzeb klientów. Firma od wielu lat jest liderem rynku francuskiego, wyspecjalizowanym w elektrycznych systemach grzewczych oraz produkcji elektrycznych podgrzewaczy wody.

Obszerna wiedza oraz doświadczenie pozwoliły stworzyć wizję wielowymiarowego komfortu cieplnego, który obecnie doskonale sprawdza się w warunkach szybko zmieniającego się rynku techniki grzewczej.

Firma Atlantic stawia przed sobą ambitne cele, a najważniejszym jest chęć tworzenia coraz doskonalszych urządzeń i zadowolenie klienta. Stałe poszukiwania najlepszych rozwiązań pozwalają firmie stawać się jednym z liderów tego rynku.

Atlantic zwraca uwagę na bezpieczeństwo, funkcjonalność, wzornictwo, łatwość użytkowania oraz troskę o środowisko naturalne, co stanowi zobowiązania odpowiedzialnego lidera. Na rynku polskim filia Atlantic Groupe rozpoczęła działalność w 1998 roku.

Pompy ciepła Atlantic

Pompy Atlantic to wydajny i ekologiczny system ogrzewania domu. Urządzenia te pobierają ciepło z odnawialnego źródła energii i przekazują je do układu grzewczego w celu ogrzania pomieszczeń lub wody użytkowej. Pompy Atlantic zapewniają duży komfort w użytkowaniu — konieczność częstych wizyt w kotłowni oraz składowania i dorzucania opału zostaje wyeliminowany. Pompa ciepła to także rozwiązanie ekonomiczne. Urządzenie 30% energii potrzebnej na pracę pobiera z sieci, a resztę z powietrza, wody lub gruntu. Ponadto w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną koszty ogrzewania domu spadają niemal do zera.

Aby instalacja grzewcza działała wydajnie i bezproblemowo warto sięgnąć po wysokiej jakości urządzenia od sprawdzonych producentów. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór pomp Atlantic, jednego z liderów na rynku grzewczym. Atlantic pompy ciepła powietrze woda, działają wydajnie w szerokim zakresie temperatur. Pobiera energię z powietrza i przekazuje ją do układu grzewczego. Są to urządzenia nowoczesne o wysokiej wydajności i solidnym wykonaniu. Mają możliwość zdalnej obsługi dzięki aplikacji COZYTOUCH.

Atlantic podgrzewacze wody

Firma Atlantic oferuje szeroką gamę elektrycznych podgrzewaczy wody. Urządzenia te są łatwe w instalacji i obsłudze. Dostępne są modele o pojemności od 10 do 300 litrów, co pozwala na wybór rozwiązania odpowiedniego dla potrzeb użytkowników. Atlantic podgrzewacze w standardzie posiadają zabezpieczenia antykorozyjne jak anoda magnezowa czy emalia ceramiczna. Bardziej zaawansowane modele zostały zaopatrzone w dodatkowe funkcje, takie jak możliwość zdalnego sterowania przez aplikację Cozytouch czy funkcja Boost, czyli przyspieszone nagrzewanie wody w momencie, kiedy jej potrzebujesz. W naszej ofercie znajdują się także Atlantic podgrzewacze wody z pompą ciepła. To jedno z najnowocześniejszych rozwiązań, które wykorzystuje energię cieplną wprost ze środowiska. Atlantic podgrzewacze z tą technologią są znacznie bardziej ekologiczne i ekonomiczne niż tradycyjne modele.

Atlantic grzejniki

W naszej ofercie znajduje się duża gama grzejników elektrycznych Atlantic. Wśród nich są klasyczne grzejniki ścienne, a także grzejniki łazienkowe i konwektory elektryczne. Grzejniki elektryczne Atlantic dostępne są w różnych kształtach i wielkościach, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie urządzenia odpowiedniego do potrzeb. W ofercie znajdują się zarówno proste klasyczne modele, jak i Atlantic grzejniki o nowoczesnym wyglądzie, na przykład Serenis Ventilo — suszarka łazienkowa z ramionami na ręczniki i ozdobnym ramieniem z panelem sterującym. Grzejniki Atlantic cechuje wysoka jakość wykonania i nowoczesny design, przez co są one nie tylko praktycznym urządzeniem grzewczym, ale ozdobą pomieszczeń.

Sprawdź również: