Lemet

Firma P.P.U.H.LEMET rozpoczęła swoją działalność w roku 1978, jako niewielki zakład rzemieślniczy dostarczający głównie na rynek lokalny produkty z zakresu techniki grzewczej. W późniejszym okresie zakład wyspecjalizował się w produkcji urządzeń do podgrzewania wody użytkowej, ten kierunek rozwoju do dziś dnia jest kontynuowany, a dzięki doświadczeniu jakie udało nam się zdobyć przez ostatnie 40 lat możemy dostarczać Klientom wyroby najwyższej jakości w przystępnych cenach. Założycielem i właścicielem firmy P.P.U.H.LEMET jest Pan Leon Pleśniak. Przedsiębiorstwo zostało zbudowane tylko i wyłącznie w oparciu o polski kapitał. Zakład produkcyjny mieści się w województwie opolskim w miejscowości Branice.

Na terenie zakładu prowadzony jest pełny cykl produkcyjny, począwszy od prac ślusarskich, a skończywszy na wykończeniu, montażu i pakowaniu gotowych wyrobów.

Obecnie Zakład prowadzi działalności produkcyjną na takich wydziałach jak: przygotowanie i obróbka mechaniczna, spawalnia, emaliernia, konfekcja, malarnia.

Przy wsparciu z funduszy europejskich w 2010 roku uruchomiliśmy nową linię do emaliowania zbiorników. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu ekologii, objętych zgłoszeniem patentowym, jest ona jedną z najnowocześniejszych i najbardziej ekologicznych tego typu emalierni w Europie.

Wszystkie oferowane przez nas produkty, zarówno wytwarzane jak i importowane, oferowane są pod marką LEMET, a co za tym idzie ponosimy za nie 100% odpowiedzialność.

Począwszy od narodzin produktu, poprzez jego dystrybucję do naszych partnerów handlowych i skończywszy na obsłudze posprzedażowej – serwis produktu na terenie całego kraju gwarantowany przez sieć autoryzowanych punktów serwisowych.

Naszym klientom zapewniamy:

  • szeroki zakres produktów min. pojemności zbiorników od 5 do 2000 litrów,
  • fachową obsługę i doradztwo techniczne dla naszych dystrybutorów,
  • materiały reklamowe,
  • zachowanie optymalnego stosunku ceny do jakości oferowanych wyrobów,
  • sprawną i szybką obsługę,
  • elastyczność,
  • serwis na terenie całego kraju.

Lemet to czołowy producent specjalizujący się w projektowaniu oraz tworzeniu urządzeń grzewczych przeznaczonych do podgrzewania wody. Firma ta słynie z precyzji wykonania swoich systemów, wysokiej jakości materiałów, na których pracuje, jak również z rozwiniętej oferty dostosowanej do potrzeb, czy też możliwości każdego klienta.

Wśród propozycji widocznych w naszym sklepie internetowym znajdziesz flagowe modele pochodzące z rąk tego producenta, a obok nich mniej popularne, acz warte Twojej uwagi sprzęty tudzież podzespoły. Zatem już dziś zapraszamy do bliższego poznania marki Lemet. Inwestycja w produkty tej klasy, to gwarancja satysfakcji z codziennego użytkowania. Przekonaj się o tym i dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Lemet producent idący z duchem czasu

Doskonale znana w naszym kraju marka Lemet jako profesjonalny, a także świadomy producent nieustannie rozwija się w absolutnie każdej dziedzinie swojej działalności. Pracownicy tej firmy są regularnie szkoleni w celu poszerzania swoich umiejętności zawodowych, co wpływa bezpośrednio na jakość obsługi klientów, ale również na wysoką klasę produkowanych podgrzewaczy wody.

Lemet jest zatem producentem podążającym za nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, szanującym szeroko pojętą naukę oraz jej odkrycia, aż w końcu pragnącym realizować ponadczasowe projekty. Liczne możliwości prezentowane przez poszczególne urządzenia świadczą o chęci wyjścia naprzeciw codziennym potrzebom konsumentów.

Lemet produkty z gwarancją najwyższej jakości

Opinie zadowolonych użytkowników stanowią najlepszy dowód na to, iż Lemet tworzy produkty przemyślane w każdym calu. Podgrzewacze wody tego producenta prezentują pełen profesjonalizm, zachwycają precyzją wykonania i dbałością o najdrobniejsze detale. Inwestując w system grzewczy tej rangi, możesz mieć pewność, że posłuży Ci on przez wiele długich lat, spełniając swoją funkcję w sposób niezawodny i bezawaryjny. Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w której marka Lemet i jej produkty zajmuje szczególne miejsce.


Sprawdź również: