Pompy ciepła 15 kW – Pompy ciepła – sklep Bridom

Jako innowacyjne systemy ogrzewania pompy ciepła 15 kW montowane są w starym i nowym budownictwie, gdzie służą zarówno do ogrzewania pomieszczeń, jak i podgrzewania wody użytkowej. Oferowane przez nas urządzenia to pompy ciepła od sprawdzonych producentów zapewniające wydajność pracy i energooszczędność oraz neutralność dla środowiska naturalnego. Wybierając sprzęt tego typu możesz zadbać o efektywne ogrzewanie domu wykorzystując jedynie odnawialne źródła energii, ponieważ pompa ciepła 15 kW pobiera ciepło z otoczenia, czyli z gruntu, z wody albo z powietrza.

Pompa ciepła to niezwykle wydajne, a zarazem ekonomiczne źródło ogrzewania, co przekłada się bezpośrednio na spore oszczędności i komfort życia. Skorzystaj z naszej oferty i sam przekonaj się, dlaczego warto wymienić system grzewczy na pompy ciepła.

Pompa ciepła 15 kW dla domu i firmy

Nasza pompa ciepła 15 kW to element systemu grzewczego bazującego na cieple, które generują odnawialne źródła energii. Ogrzewanie zasilane przez ciepło z powietrza, wody i gruntu jest wyjątkowo efektywne grzewczo, a jednocześnie bardzo ekonomiczne – pompy ciepła mogą oddawać nawet pięciokrotnie więcej ciepła niż pobierają ze środowiska, a zużycie prądu spada do około 50%, co znacząco wpływa na wysokość rachunków za prąd.

Instalacja grzewcza z pompą ciepła to jednostka wewnętrzna i zewnętrzna połączone przez przewód z czynnikiem chłodzącym. Możesz skierować wodę grzewczą do instalacji CO, co pozwoli uzyskać optymalną temperaturę w całym budynku albo dodatkowo skierować ją jeszcze do wężownicy podgrzewacza wody (CWU) i w taki sposób zadbać o podgrzewanie wody użytkowej.

Co więcej, nasza pompa ciepła 15 kW to ogrzewanie całoroczne, które latem ogrzeje pomieszczenia, a zimą je schłodzi, a więc może skutecznie zastąpić tradycyjne systemy grzewcze: instalacje gazowe i elektryczne. Decydując się na montaż pompy ciepła wspierasz ochronę środowiska nie tracąc efektywności grzewczej, którą zapewnia urządzenie.

Pompy ciepła 15 kW – efektywne ogrzewanie w trosce o środowisko

Pompy ciepła 15 kW, które znajdziesz w naszej ofercie są neutralne dla środowiska naturalnego. Oznacza to, że montaż takiego urządzenia pozwala ograniczyć emisję szkodliwych zanieczyszczeń: dwutlenku węgla i gazów cieplarnianych. Wybierając efektywne ogrzewanie pompą ciepła zyskujesz bezobsługowe urządzenie zapewniające niskie koszty eksploatacyjne – przeciętny koszt ogrzewania pompą wynosi około 2000 złotych rocznie, gdy ogrzewanie elektryczne to nawet trzykrotnie więcej!

Zakup pompy ciepła zwraca się do dziesięciu lat, jednak jeśli koszt montażu systemu grzewczego na bazie odnawialnych źródeł energii przekracza Twoje możliwości, możesz skorzystać ze wsparcia finansowego w ramach różnego rodzaju programów. Dofinansowanie dla inwestorów sprawi, że pompa ciepła 15 kW cena przestanie być zaporowa, a Ty będziesz mógł cieszyć się optymalną temperaturą w domu świadomie troszcząc się o środowisko naturalne i zawartość swojego portfela.