Bosch

Poznaj produkty marki Bosch

„Technologia bliżej nas” - to hasło przewodnie marki Bosch, jednego z liderów na rynku sprzętu gospodarstwa domowego. Szeroka oferta niemieckiego producenta obejmuje urządzenia AGD, elektronarzędzia i akcesoria motoryzacyjne, a także nowoczesne systemy grzewcze. Firma może pochwalić się autorskimi rozwiązaniami, jakim jest na przykład inteligentny system EasyControl, ułatwiający zarządzanie ogrzewaniem domu, mieszkania lub miejsca pracy. Energooszczędna instalacja grzewcza marki Bosch to gwarancja niezawodności i niskich kosztów eksploatacji.

Bosch podgrzewacze wody

Podgrzewacze Bosch to niezastąpione elementy instalacji C.W.U. Zapewniają dostęp do ciepłej wody w każdym momencie, a dobrze dobrane warunkują wysoki komfort korzystania z domu i mieszkania. Podgrzewacze Bosch cechuje wydajność i wysoka jakość wykonania, a także dodatkowe funkcje, które sprawiają, że korzystanie z nich jest niezwykle łatwe i wygodne. W naszej ofercie znajdują się podgrzewacze przepływowe i pojemnościowe, a wśród nich zarówno kompaktowe modele mini nad- i podumywalkowe, jak i podgrzewacze o większej mocy. Bosch podgrzewacze wody to wydajne urządzenia wysokiej jakości, które dzięki różnorodności modeli i wymiarów dopasujesz do każdej przestrzeni.

Bosch — piece gazowe i elektryczne

Kocioł C.O. stanowi główny element systemu ogrzewania. Aby instalacja działała poprawnie i wydajnie, warto decydować się na urządzenia od renomowanych producentów. Pomoże to uniknąć strat energii i zapewni długie oraz bezawaryjne działanie. W ofercie naszego sklepu znajdziesz elektryczne i gazowe piece Bosch, a wśród nich:

  • gazowe kotły kondensacyjne jednofunkcyjne — ich zasadniczą funkcją jest zasilanie C.O. Aby kocioł tego typu zasilał także instalację C.W.U., niezbędne jest podłączenie dodatkowego urządzenia w postaci zasobnika na wodę;
  • gazowe kotły kondensacyjne dwufunkcyjne z zasobnikiem na C.W.U. - Bosch piece tego typu zasilają jednocześnie system C.O. i C.W.U. i nie wymagają instalacji dodatkowego zbiornika na wodę — zbiornik taki znajduje się w korpusie pieca;
  • kotły elektryczne — cechuje je duża wydajność, kompaktowe wymiary, cicha praca oraz wygoda użytkowania — wystarczy podłączyć je do sieci, nie są tu potrzebne żadne prace związane z przebudową instalacji.

Bosch piece mogą współpracować z dodatkowymi urządzeniami jak kocioł stałopalny lub pompa ciepła, a także z instalacją fotowoltaiczną. Bosch piece to urządzenia o wyjątkowym designie, które oprócz podstawowych funkcjonalności, będą zdobić każde wnętrze.

Urządzenia grzewcze Bosch w ofercie Bridom

Firma Bosch jest producentem urządzeń grzewczych przeznaczonych do użytku domowego i przemysłowego. W ofercie Bridom znajdziesz nowoczesne urządzenia Bosch, które cechuje niemiecka jakość — wysoka wydajność, mocne materiały, dopracowany design i pełna funkcjonalność dla jeszcze wyższego komfortu.

Oferujemy Bosch piece gazowe i elektryczne oraz przepływowe i pojemnościowe podgrzewacze wody, które zapewnią efektywną pracę Twojej instalacji grzewczej oraz instalacji ciepłej wody użytkowej. Duży wybór modeli sprawia, że dopasujesz urządzenie do swoich potrzeb. Poszukujesz wydajnego podgrzewacza wody do umywalki? A może wydajnego bojlera, który można umieścić w kotłowni? W naszym sklepie znajdziesz zarówno kompaktowy podgrzewacz wody mini Tronic 2000T 10T, który świetnie sprawdzi się przy umywalce w niewielkim pomieszczeniu, jak i stulitrowy podgrzewacz pojemnościowy Tronic 2000T B, który zaspokoi w pełni zapotrzebowanie na ciepłą wodę czteroosobowej rodziny. Sklep Bridom.pl oferuje niezawodne urządzenia grzewcze marki Bosch w atrakcyjnych cenach!

Sprawdź również: