Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Odkurzanie centralne to rozwiązanie, którego popularność z roku na rok rośnie. Nic w tym dziwnego – jest nie tylko wygodne, ale również o wiele bardziej higieniczne niż to tradycyjne, podczas którego cząsteczki pyłu pozostają w danym pomieszczeniu. Aby taki system działał prawidłowo, musisz zaopatrzyć się w odpowiednie urządzenia. Uzupełnieniem najważniejszego elementu, czyli jednostki centralnej, są zestawy sprzątające. Z czego się składają? Dlaczego warto zdecydować się na zestawy sprzątające dostępne w sklepie internetowym Bridom.pl? Jakie rodzaje tego typu sprzętu masz do wyboru? Przeczytaj nasz tekst, a uzyskasz odpowiedzi na te i podobne pytania. Bogatszy o tę wiedzę, łatwiej wybierzesz najlepsze zestawy sprzątające do swojego domu.

Zestawy sprzątające – co to takiego?

Najprościej mówiąc, zestawy sprzątające to komplety akcesoriów, które są nieodzowne do działania centralnego odkurzacza. Ich kluczowym elementem jest wąż. Aby sprzątanie było wygodne, musi być on wystarczająco długi – optymalnie od 7 do 12 metrów, odpowiednio giętki, a także wyposażony we włącznik. Kolejną częścią systemu jest rura teleskopowa stanowiąca łączenie pomiędzy wężem a konkretną, wymienną końcówką odkurzacza. Powinna być lekka, żeby można było ją komfortowo trzymać w dłoni. Ponadto, w zależności od rodzaju, w zestawie sprzątającym znajdują się różnego rodzaju szczotki i ssawki, które pomiędzy sobą różnią się wielkością i przeznaczeniem. Przydatnym uzupełnieniem takiego kompletu jest organizer – ułatwia on przechowywanie całego zestawu sprzątającego. Może mieć formę kosza, w którym schowasz szczotki, bez konieczności wygospodarowania do tego celu oddzielnej szafy.

Zalety zestawów sprzątających dostępnych w sklepie internetowym Bridom.pl

  • Występują w kilku wariantach do wyboru.

Różne długości węży, wiele rodzajów szczotek i przyssawek do wyboru – sam zdecyduj, które z proponowanych przez nas opcji najlepiej sprawdzą się w Twoim domu.

  • Odznaczają się wysoką funkcjonalnością.

Dzięki rozbudowanemu zapleczu ssawek, nasze zestawy sprzątające mają wiele zastosowań – w zależności od rodzaju szczotki, możesz wyczyścisz nimi panele, parkiety, drewniane posadzki i podłogi wyłożone płytkami. Elastyczna ssawka dotrze do każdego zakamarku w Twoim domu, a szczotka z welurowym wykończeniem jest idealna do czyszczenia dywanów, tapicerek oraz wykładzin.

  • Usprawniają sprzątanie

A to głównie za sprawą wyjątkowo szerokiej, bo aż 36 centymetrowej ssawki.

  • Mają atrakcyjny wygląd.

Metaliczna rura teleskopowa, czarne szczotki i prosty design sprawiają, że nasze zestawy sprzątające są minimalistyczne i pasują do wyposażenia każdego wnętrza. W odróżnieniu od tradycyjnych odkurzaczy, nie szpecą aranżacji, ale stanowią jej atrakcyjne uzupełnienie.

  • Są wygodne.

Obrotowa rękojeść, duży wybór ssawek, optymalna długość węża – te i inne elementy czynią zestawy sprzątające od Birdom.pl niezwykle komfortowymi w używaniu.

  • Są łatwe do przechowywania.

Pojemny kosz, w którym zmieścisz wszystkie ssawki, wieszak na węża i uchwyty podtrzymujące rurę teleskopową – dzięki tym rozwiązaniom nie musisz martwić się, gdzie schować odkurzacz, ani organizować dodatkowej szafki do jego przechowywania.

Rodzaje zestawów sprzątających do centralnego odkurzania

W zależności od potrzeb, możesz zdecydować się na zestaw sprzątający do centralnego odkurzania z wężem o długości 7 lub 9 metrów. Dłuższy wariant lepiej sprawdzi się na większych powierzchniach, mniejszy będzie lepszy do małego mieszkania. Proponowane przez nas modele pomiędzy sobą różnią się również ilością i rodzajami ssawek. Jesteś na etapie zakupu zestawu sprzątającego? Zapoznaj się z naszą ofertą, a następnie wybierz spośród niej te produkty, które najlepiej spełnią Twoje potrzeby.