Dostosowanie optymalnej temperatury w pomieszczeniach jest bardzo ważne dla zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia na co dzień. Bezpośrednio po kąpieli w łazience nikt z nas nie chciałby zmarznąć, natomiast w sypialni wolimy utrzymywać niższą temperaturę dla lepszego komfortu snu. Pomieszczenia techniczne, czy spiżarnie również wymagają niskich temperatur dla bezpieczeństwa przechowywanych sprzętów, czy też zachowania świeżości żywności. Regulując temperaturę w mieszkaniu, oszczędzamy także wydatki oraz zużycie paliw, w tym węgla oraz wielkość emisji CO2, co jest ważnym aspektem ochrony środowiska. Idealnym rozwiązaniem jest instalacja regulatorów lub sterowników, które precyzyjnie dopasowują temperaturę pomieszczeń według uprzednio wprowadzonych wartości. Taki sposób dysponowania ciepłem jest zdecydowanie dokładniejszy i wygodniejszy niż ręczne ustawianie tradycyjnych termostatów przy grzejnikach. Regulatory i sterowniki temperatury pozwolą Ci utrzymać optymalne warunki cieplne w domu, a także obniżyć rachunki i swój ślad węglowy.

Regulatory i sterowniki - oferta

W naszej ofercie znajdziesz ponad 100 modeli różnych regulatorów i sterowników służących do kontroli temperatury pomieszczeń. Proponujemy urządzenia znanych i cenionych w branży technik grzewczych marek. W asortymencie Bridom.pl znajdziesz zarówno regulatory i sterowniki przewodowe, jak i bezprzewodowe, które nie wymagają pracochłonnego prowadzenia przewodów pomiędzy regulatorem a urządzeniem grzewczym, czy klimatyzacyjnym. Regulatory pokojowe przeznaczone są do regulacji temperatury w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych, a niektóre z nich kontrolują także ciepło podłogi. W naszym sklepie znajdziesz regulatory i sterowniki siłowników do zaworów termostatycznych, kotłów c.o., różnego rodzaju pomp obiegu wody centralnego ogrzewania, podgrzewaczy ciepłej wody użytkowej lub pomp cyrkulacyjnych. Wśród oferowanych przez nas urządzeń znajdziesz także sterowniki kolektorów słonecznych. Jeśli szukasz urządzenia łączącego wszystkie wspomniane wcześniej funkcjonalności, nie musisz się martwić, ponieważ w ofercie Bridom.pl znajdziesz także regulatory i sterowniki multifunkcyjne, pozwalające na połączenie z wieloma sprzętami. Niektóre z nich posiadają dodatkowo możliwość współpracy innymi z urządzeniami do ogrzewania i chłodzenia, wentylatorami lub czujnikami spalin. Część wariantów pozwala na zmianę zadanej temperatury kotła na podstawie temperatury zewnętrznej (sterowanie pogodowe). Zaawansowane modele regulatorów pozwalają również na dostosowywanie temperatury mieszkania w zależności od pory dnia oraz intuicyjne programowanie tygodniowe.

Regulatory i sterowniki - zalety

Proponowane przez Bridom.pl regulatory i sterowniki łączą najważniejsze zalety urządzeń automatyki domowej. Dzięki dużej dokładności w nastawie możesz przez całą dobę kontrolować temperaturę każdego z pokojów w Twoim domu. Indywidualna edycja parametrów pracy każdego termostatu pokojowego pozwala zmniejszyć koszty ogrzewania oraz wpływ zużywanych paliw na środowisko. Regulatory w zależności od potrzeb można zainstalować zarówno w nowych budynkach, jak i już zamieszkałych. Wszystkie sterowniki są intuicyjne i proste w obsłudze, dzięki czemu z łatwością możesz sterować temperaturą w pomieszczeniach swojego mieszkania. Posiadają też liczne zabezpieczenia dla zachowania wysokiej ochrony urządzeń, przykładowo funkcje chroniące pompy przed osadzaniem się kamienia, układy zabezpieczenia termicznego i ochronę instalacji przed zamrożeniem oraz przegrzaniem kotła. Większość asortymentu wyposażona została w wysokiej klasy wyświetlacze z przejrzystym menu oraz łatwą nawigacją. Dzięki różnym wersjom kolorystycznym urządzeń możesz wybrać potrzebne regulatory i sterowniki w barwie odpowiadającej Twojemu gustowi oraz pasującej do wystroju pomieszczeń.

Sprawdź również: