Montaż pompy ciepła to gwarancja efektywnego ogrzewania budynku przy zachowaniu troski o środowisko. Jest to możliwe dzięki innowacyjnym technologiom, które wykorzystują nowoczesne systemy grzewcze dostępne w naszej ofercie. Jako alternatywa dla tradycyjnych źródeł ogrzewania pompa ciepła 11 kW wyróżnia się nie tylko wysoką efektywnością grzewczą, ale również niskimi kosztami użytkowania. Przyjmuje się, że standardowo pompy ciepła w skali roku mogą generować oszczędności na rachunkach za prąd sięgające nawet 50%!

Nasze pompy ciepła 11 kW skutecznie wykorzystują potencjał grzewczy płynący z najbliższego otoczenia – te urządzenia pobierają ciepło z gruntu, wody i powietrza, zapewniając ogrzewanie pomieszczeń albo podgrzewanie wody użytkowej. Szukasz sposobu na ogrzewanie, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania, gwarantując pełen komfort użytkowania? Skorzystaj z naszej oferty i sprawdź, jak pompa ciepła wpływa na życie codzienne.

Jak działa pompa ciepła 11 kW?

Pompa ciepła 11 kW to całoroczne źródło ogrzewania, które coraz częściej wykorzystywane jest nie tylko w nowym budownictwie i projektach deweloperskich, ale także jako system grzewczy w starszych budynkach czy lokalach komercyjnych. Co sprawia, że nasze pompy ciepła są tak popularne?

Dostępne w naszej ofercie urządzenia to najprostsza i najskuteczniejsza metoda na połączenie energooszczędności z efektywnością cieplną. Pompa korzysta z potencjału środowiska naturalnego, czerpiąc ciepło z wody, gruntu i powietrza, w żaden sposób nie szkodząc przy tym otoczeniu. Technicznie pompy ciepła 11 kW to jednostka zewnętrzna i jednostka wewnętrzna połączone specjalnymi przewodami zawierającymi czynnik chłodniczy. Taki system grzewczy można wykorzystać do ogrzewania budynku oraz do podgrzewania wody użytkowej – woda grzewcza kierowana jest do instalacji CO albo do wężownicy podgrzewacza CWU.

Pompy ciepła 11 kW, czyli efektywność grzewcza i troska o środowisko

Niezawodność pompy ciepła 11 kW wynika ze sposobu jej działania – pobierając ciepło z otoczenia budynku, pompa ogrzewa pomieszczenia i umożliwia podgrzewanie wody bez szkody dla środowiska naturalnego. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań i nowoczesnych technologii to szansa na zyskanie niezależności energetycznej, ponieważ źródło ciepła zlokalizowane jest na terenie nieruchomości.

Pompa ciepła to sposób na efektywne ogrzewanie bez konieczności stosowania paliwa kopalnego, gazu ziemnego czy oleju opałowego, a w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną możliwość maksymalnego ograniczenia emisji dwutlenku węgla. Czy montaż pompy ciepła się opłaca? Jak najbardziej! Pompa ciepła 11 kW to cena adekwatna do możliwości urządzenia i korzyści, jakie niesie ze sobą jego montaż w domu lub w biurze – instalacja pompy ciepła pozwala zmniejszyć rachunki za prąd i zminimalizować koszty konserwacji sprzętu.