Grzejniki łazienkowe dostępne w naszym sklepie pochodzą od uznanych producentów, którzy od lat są liderami w swojej branży: Instal-Projekt i Ins-Term to główne firmy, których grzejniki znajdą Państwo w naszym asortymencie. Są cenione ze względu na jakość wykonania, szeroki wachlarz wzorów do wyboru oraz doskonałe parametry.

Co ciekawe, wybrane modele można zamówić w jednym z kilkudziesięciu oferowanych przez producenta kolorach. Wszystko po to, by grzejnik łazienkowy był nie tylko elementem sieci grzewczej, ale też sposobem na podkreślenie stylu wnętrza.

Wysoka jakość i bezawaryjność

To podstawowe cechy, które powinny wyróżniać grzejnik łazienkowy, aby mógł służyć przez długie lata i zachował swój estetyczny wygląd. Rekomendowani producenci oferują długą gwarancję na swoje produkty (np. w przypadku Instal-Projekt jest to 8 lat). Ponadto grzejniki dostępne w naszym sklepie są wykonane z odpornych na zniszczenia, trwałych materiałów, m.in. wyselekcjonowanej stali precyzyjnej.

Grzejniki łazienkowe są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, której trwałość zapewnia sposób nanoszenia koloru - powłoka lakiernicza, która jest odporna na wilgoć i wysokie temperatury. Dodatkowo niektóre modele mogą współpracować z grzałką elektryczną oraz mieć kolektor z prawej lub lewej strony.

Wszystkie udogodnienia są wprowadzone po to, aby montaż grzejnika był jak najprostszy, a samo urządzenie dobrze pełniło swoją funkcję przez wiele lat. Coraz nowsze technologie, doskonałe jakościowo materiały oraz liczne uproszczenia w montażu (np. podłączenie dolne o rozstawie 50 mm w standardzie) mają duże znaczenie i stanowią niewątpliwy atut oferowanych przez nas grzejników.

Grzejnik łazienkowy - funkcjonalny i niezawodny

Grzejnik łazienkowy to jeden z najbardziej podstawowych elementów wyposażenia łazienki. Pozwala na ogrzanie pomieszczenia, a także pełni funkcję bardzo praktycznej suszarki do ręczników. Producenci nowoczesnych grzejników idą o krok dalej i sprawiają, że to urządzenie jest dodatkowo elementem dekoracyjnym wnętrza.

Dobrze dobrany grzejnik znakomicie uzupełni łazienkową aranżację w każdym domu. W naszym sklepie znajdą Państwo grzejniki klasyczne oraz nowoczesne, w różnych kolorach. Standardowe są biele, szarości i czerń, ale my oferujemy także chrom, intensywny róż, zieleń, żółcie i brązy, aby łazienki naszych klientów prezentowały się wyjątkowo.

Niektóre z grzejników wyróżnia minimalistyczny design, inne z kolei zwracają uwagę asymetrycznym wzornictwem lub efektownymi, płaskimi profilami poprzecznymi. Dzięki temu każdy ma szansę wybrać grzejnik dostosowany do swojego domu, własnych gustów, a także możliwości finansowych.

Grzejnik łazienkowy ma jednak przede wszystkim pełnić funkcję praktyczną. Jego rolą jest ogrzewanie pomieszczenia, często również służy jako suszarka do ręczników. Tę drugą czynność ułatwia nieznaczna odległość grzejnika od ściany, którą najczęściej można regulować. Dzięki temu łatwo powiesimy ręcznik na urządzeniu, a z drugiej strony grzejnik zajmie niewiele miejsca, co jest szczególnie ważne w pomieszczeniach o niewielkim metrażu.

FAQ

Aby wybrać moc grzejnika łazienkowego, w pierwszej kolejności należy sprawdzić metraż pomieszczenia w którym ma być on zamontowany. Biorąc pod uwagę dobrą izolację jak i szczelność okien przyjmujemy, że potrzebna moc to około 120W na każdy 1 metr kwadratowy.

Wszyscy producenci grzejników wytwarzają swoje produkty z najlepszych surowców, przez co jakość jest bardzo porównywalna. Przy wyborze konkretnego grzejnika, należy kierować się przede wszystkim budżetem. Dla wielu osób bardzo ważny jest design czy sam kolor grzejnika.


Sprawdź również: