Baterie kuchenne stojące zwane również sztorcowymi, doskonale wpisują się w nowoczesne i modernistyczne wnętrza. Ze względu na to, że montuje się je na blacie lub w zlewie, można je, w przeciwieństwie do baterii kuchennych ściennych, zastosować na wyspie kuchennej. Krany w kuchni pełnią podwójną funkcję: są elementem dekoracyjnym, a także praktycznym. Dlatego w Bridom.pl stawiamy wyłącznie na produkty wysoce estetyczne i funkcjonalne. Gwarantujemy szeroki wybór, a także najwyższą jakość. Potwierdzeniem tego, że oferowane baterie są produktami z najwyższej półki, jest to, że zostały wykonane przez najlepszych producentów na rynku. Franke, Deante, Ferro, KFA to zaledwie część marek, jakie znajdziesz w naszym asortymencie.

Baterie kuchenne stojące dopasowane do każdej kuchni

Baterie kuchenne, które można znaleźć w ofercie Bridom.pl cechują się różnorodnością. Dzięki temu bez problemu możesz dobrać odpowiedni kran dla swojego wnętrza. Podstawowa cecha, pod względem której można podzielić baterie, to liczba uchwytów. Baterie kuchenne jednouchwytowe uważane są za znacznie nowocześniejsze, a także oszczędniejsze, ponieważ dzięki mieszaczowi, odkręcenie jednego kurka powala szybko osiągnąć preferowaną temperaturę wody. W przypadku baterii kuchennych dwuuchwytowych manewrowanie dwoma kurkami zajmuje więcej czasu, stąd większe straty wody. Baterie dwuuchwytowe doskonale wpisują się w stylistykę retro, industrialną oraz surowszych wnętrz.

Funkcjonalne i nowoczesne baterie kuchenne stojące

Baterie kuchenne stojące mogą być wyposażone w wiele dodatkowych funkcji. Dzięki nim zmywanie naczyń, a także przygotowywanie posiłków jest o wiele łatwiejsze. W naszej ofercie znajdziesz baterie kuchenne z wyciąganą wylewką, dzięki której dotrzesz do każdego zakamarka zlewu, baterie kuchenne z ruchomą wylewką, a także z elastyczną wylewką, czy baterie kuchenne z prysznicem, które sprawdzają się podczas mycia owoców i warzyw lub delikatnych naczyń. W naszej ofercie znajdziesz również baterie z aeratorem, zapobiegającym niekontrolowanym rozbryzgom wody, czy hybrydowe sterowanie, poprzez które baterią można sterować bezdotykowo, dzięki czujnikowi podczerwieni. To jeszcze nie wszystko. Jeśli chcesz, możesz bez obaw umieścić baterię stojącą pod oknem, dzięki opcji, jaką są składane baterie kuchenne podokienne.

Estetyczne i eleganckie baterie kuchenne stojące

Estetyka baterii kuchennych jest tak samo ważna jak ich funkcjonalność. W końcu są one częścią wystroju tak ważnego wnętrza w każdym domu, jakim jest kuchnia. Obecnie producenci armatury starają się przygotowywać wiele opcji stylistycznych, a także kolorystycznych, które wpiszą się w niemal każdą aranżację kuchni. Dlatego też w Bridom.pl znajdziesz zarówno klasyczne baterie kuchenne ze stali szlachetnej i chromowane, jak i odważniejsze warianty. Baterie kuchenne złote to znakomita opcja dla eleganckich i wyszukanych pomieszczeń, baterie kuchenne grafitowe z kolei pasują do wnętrz nowoczesnych i loftowych. Natomiast baterie kuchenne białe i beżowe będą doskonale wyglądać w kuchniach jasnych, minimalistycznych i w stylu skandynawskim. W Bridom.pl znajdziesz najlepsze wyposażenie swojej kuchni. Wybierz baterie kuchenne stojące wysokiej jakości i dopasuj je do stylistyki swojej kuchni. W przypadku kranów z naszego asortymentu możesz liczyć na to, że będą odporne na korozję, zarysowania i działanie wysokich temperatur. To wybór na długie lata!