Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Niezwykle funkcjonalne i zdecydowanie ułatwiające wykonywanie codziennych obowiązków szufelki automatyczne to prawdziwy hit! Niewielkie wymiary kryją w sobie dużą moc ssącą, która umożliwia szybkie i sprawne sprzątanie zabrudzeń w postaci sypkiej. Są doskonałym sposobem na pozbywanie się piasku, ziemi, okruchów i innych drobnych zanieczyszczeń. Dzięki temu znajdują szerokie zastosowanie w domach, mieszkaniach, ale też w firmach czy niektórych obiektach komercyjnych. W Bridom.pl znajdziesz szufelki automatyczne cenionych producentów. Wykonane z najwyższą precyzją, z trwałych materiałów, wyróżniają się dużą skutecznością działania i komfortem użytkowania. Szeroki wybór pozwala Ci wybrać dokładnie taki model, który wkomponuje się w aranżację pomieszczenia, a przy okazji będzie zgodny z Twoim gustem.

Gdzie sprawdzają się szufelki automatyczne?

Ze względu swoje funkcje szufelki automatyczne są sprzętem doskonałym do wykorzystania wszędzie tam, gdzie często pojawiają się drobne zanieczyszczenia. Gabaryty mniejsze zarówno od zestawów sprzątających, jak i jednostek centralnych sprawiają, że szufelki sprawdzają się w prywatnych domach i mieszkaniach. Bez problemu zmieszczą się nawet w lokalach o niewielkim metrażu. Szczególnie przydatne są w kuchni i przedpokoju. W pierwszym przypadku szufelki automatyczne są rewelacyjnym sposobem na bieżące usuwanie okruchów z podłogi. W przedpokoju są najszybszym i najprostszym pomysłem na pozbywanie się ziemi i pozostałego brudu przynoszonego na butach. Znajdują też szerokie zastosowanie w pokojach. Są nieocenione w okolicy kominka, gdzie często pojawiają się trociny i inne zanieczyszczenia z drewna.

Szufelki automatyczne - jak z nich korzystać?

Korzystanie z szufelki automatycznej jest banalnie proste. Podstawą jest jednak jej prawidłowy montaż. Najczęściej wykonuje się go w dolnej części mebli lub w samej ścianie. Podobnie jak w przypadku systemu centralnego odkurzania śmieci i kurz są gromadzone w pojemniku centralnym, który wymaga opróżnienia raz na kilka miesięcy. Ze względu na wielkość i kształt szufelki automatyczne nie wymagają nawet schylania w celu ich uruchomienia. Wystarczy nogą nacisnąć przycisk włączający. Wcześniej jednak należy zamieść brud zwykłą miotłą, a zgromadzone zanieczyszczenia jak najbardziej zbliżyć do otworu szufelki. Dzięki temu silne ssanie szufelki pochłania wszystkie drobne śmieci, zanieczyszczenia, kurz. Jeśli szufelka automatyczna działa słabo, może to oznaczać jej zapchanie lub przepełnienie pojemnika na brud.

Szufelki automatyczne w Bridom.pl

W ofercie naszego sklepu dostępne są szufelki automatyczne czołowych producentów sprzętu tego rodzaju. Proponowane modele różnią się przede wszystkim wyglądem. Nowoczesny design ma inne akcenty zależnie od marki i serii produktów. Główną różnicą jest kolor szufelek. W sprzedaży znajdziesz szufelki automatyczne, które z łatwością dopasujesz do konkretnych mebli lub do aranżacji całego pomieszczenia. Poza klasycznymi barwami jak biel, czerń, szarość, dostępne są także modele w odcieniu złotym, srebrnym, szampańskim, czy w różnych odcieniach brązu. Minimalne różnice w tonacji pozwalają jeszcze lepiej dopasować szufelkę do barwy mebli. W niektórych przypadkach masz szansę dobrać ją tak precyzyjnie, że po zamontowaniu w meblach lub ścianie stanie się prawie niewidoczna.