Nasza firma zajmuje się sprzedażą wyposażenia łazienkowego. Przedstawiona oferta została również starannie dopracowana pod kątem nowoczesnych systemów grzewczych, dzięki czemu klienci mogą zakupić u nas wysokiej klasy podgrzewacze wody, jak również wymienniki i akcesoria niezbędne w czasie instalacji rzeczonych urządzeń. Wykorzystując w naszej pracy wieloletnie doświadczenie oraz znakomite kontakty handlowe, możemy zaoferować Państwu dostęp do najlepszych artykułów grzewczych oraz zapewnić idealne warunki dokonywania zakupu.

Wysokiej jakości podgrzewacz wody przepływowy w Bridom

Wśród produktów oferowanych przez nasz sklep znajdziesz dobrej jakości podgrzewacze przepływowe, jakie znajdują powszechne zastosowanie we wnętrzach sanitarnych, zarówno domowych, jak i komercyjnych. Elektryczne ogrzewacze wody, jakie dostępne są w naszym katalogu, to niezwykle nowoczesne, wygodne i ekonomiczne rozwiązanie, które spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i jest obecnie niezwykle cenione.

Każda altana działkowa, dom jednorodzinny czy budynek gospodarczy powinny być wyposażone w stały dostęp do bieżącej ciepłej wody. Ogrzewacz przepływowy to urządzenie, które jest w stanie uporać się z tym wyzwaniem. Mimo niewielkiego rozmiaru efektywnie podgrzewa wodę bez względu na to, czy pochodzi ona z wodociągu, czy z własnego ujęcia.

Praktycznie każdy zamieszczony w naszej ofercie elektryczny przepływowy podgrzewacz wody jest urządzeniem ekonomicznym, gdyż tylko podczas poboru wody zużywa energię elektryczną. Taka funkcjonalność pozwala na dużą oszczędność. Producenci zadbali także o to, aby przepływowe elektryczne ogrzewacze wody charakteryzowały się nienagannym i nowoczesnym wzornictwem oraz prostą, a zarazem efektowną konstrukcją.

Jednopunktowe, trójfazowe przepływowe podgrzewacze wody

W przypadku indywidualnych układów, czyli jednopunktowych podgrzewaczy elektrycznych można w komfortowy sposób zaopatrywać się w ciepłą wodę. Tego typu przepływowy podgrzewacz wody jest rozwiązaniem na każdą kieszeń. Dostępne u nas modele wielokrotnie sprawdziły się w nawet najbardziej wymagających warunkach.

Z kolei podgrzewacze przepływowe trójfazowe to już odrębna grupa tego typu urządzeń. Funkcjonują one niczym mechanizmy ciśnieniowe, co pozwala im na dostarczanie ciepłej wody do kilku punktów poboru równocześnie. Podgrzewacze przepływowe o tej charakterystyce można określić mianem zaawansowanego technologicznie urządzenia, które jest sterowane w sposób elektroniczny.

Zdecydowanie polecamy produkty pochodzące od producenta Kospel. Modele tej marki gwarantują dużą stabilizację temperatury wody z dokładnością nawet do 1°C. Dzięki temu można być pewnym, że opłaty związane z zużyciem energii będą zdecydowanie mniejsze. Wielu naszych klientów chwali produkty Kospel, które w osiągalnych dla wielu cenach gwarantują należytą jakość.

Na jakie parametry przepływowego podgrzewacza wody warto zwrócić uwagę przy jego zakupie?

Podgrzewacz elektryczny powinien być odpowiednio dopasowany do danych warunków. Jego efektywność zależy od wymagań, jakie mu się postawi. Stąd też podgrzewacz przepływowy, zasilany energią elektryczną o dobrej wydajności bez problemu zapewni dostawę ciepłej wody w domku letniskowym bądź też działkowym. Dostępne u nas urządzenia mają bardzo konkurencyjne ceny, więc warto wziąć je pod uwagę.

Przepływowy podgrzewacz wody jest najlepszym sposobem na łatwe i komfortowe przygotowanie ciepłej wody do kąpieli czy aby zażyć szybki prysznic. Przyjemna temperatura będzie dostępna wszędzie tam, gdzie jest potrzebna. Montaż odpowiedniej instalacji jest szybki, łatwy, wygodny i nie zawsze wymaga wizyty specjalisty. Szacuje się, że urządzenia takie jak podgrzewacz elektryczny mogą doprowadzić do oszczędności w wysokości 30% energii, która byłaby zużyta w porównaniu do urządzeń sterowanych w sposób hydrauliczny.

Niekiedy ogrzewacz przepływowy można podłączyć do źródła już wstępnie podgrzanej wody. Wówczas możliwe jest nawet nawiązanie współpracy z urządzeniami odpowiadającymi za instalację solarną. Wysokiej jakości podgrzewacz wody przepływowy daje możliwość ustalenia wysokości temperatury nawet z dokładnością do 0,5°C. To niebywała możliwość dopasowania pożądanej wartości do swoich indywidualnych potrzeb.

Jak działa przepływowy podgrzewacz wody? Innowacyjne funkcjonalności

Nasze urządzenia odpowiadające za płynną regulację temperatury są łatwe w obsłudze głównie za sprawą wprowadzenia w ich budowie innowacyjnych rozwiązań. W szczególności mamy tutaj na myśli elektroniczny wyświetlacz LCD, który za pośrednictwem dotyku pozwala na sterowanie podgrzewaczem przepływowym. Ponadto producenci zadbali o możliwość ustalenia kilku najczęściej stosowanych temperatur.

W ten sposób możliwe jest ustawienie indywidualnych temperatur dla różnego rodzaju poborów wody np. brania kąpieli, korzystania z deszczownicy, umywalki lub zlewu. Dzięki zintegrowanym systemom można zabezpieczyć każdego użytkownika przed prawdopodobieństwem poparzenia. Te liczne korzyści są integralną częścią urządzenia, jakim jest elektryczny przepływowy podgrzewacz wody.

Konstruktorzy ogrzewaczy zadbali także o odpowiednią jakość grzałek. Skonstruowane ze stali szlachetnej są niewrażliwe na pęcherzyki powietrza, odporne na odkładanie się kamienia, a przede wszystkim wykazują długą żywotność. W porównaniu z urządzeniami sterowanymi hydraulicznie nie trzeba martwić się o negatywne skutki procesów korozyjnych. Całkowicie elektroniczne ogrzewacze przepływowe mogą być wyposażone w pilot. Dzięki temu na odległość czy nawet podczas kąpieli w wannie użytkownik będzie w stanie dopasować temperaturę wody do swoich potrzeb.

Jaki podgrzewacz wody elektryczny wybrać?

Oferując Państwu wyposażenie wiodących marek, jak chociażby Elektromet, Biawar, Kospel, Termet czy Wijas, zyskujemy świadomość, że sprzedajemy wyłącznie produkty sprawdzone i niezawodne, które spotkają się z uznaniem najbardziej wymagających konsumentów. Przygotowana propozycja jest bardzo zróżnicowana, zarówno pod kątem specyfikacji technicznej wyposażenia, jak i warunków cenowych, w jakich jest ono dostępne. Dzięki temu każdy klient sklepu Bridom ma szansę znaleźć elektryczne ogrzewacze wody na miarę swoich potrzeb.

Sterowanie elektroniczne podgrzewaczami wody przepływowymi jest w cenie, ale w naszym sklepie internetowym w bardzo korzystnej. Choć to droższe rozwiązania niż inne, to za sprawą wbudowanych funkcji ceny są adekwatne do oferowanej jakości.

Mając na względzie Państwa wygodę i satysfakcję z dokonanych zakupów, gwarantujemy dostęp do doskonale przygotowanych konsultantów, którzy będą służyć fachową radą oraz wsparciem w każdym etapie transakcji. Dokładamy wszelkich starań, by zadowolić obsługiwanych odbiorców, dlatego nasza oferta jest wciąż doskonalona, a w sklepie nieustannie pojawiają się nowe promocje i atrakcyjne upusty cenowe. Naszym atutem jest profesjonalne podejście do klienta, jak również terminowa realizacja zleceń.

Na blogu: