Wysokiej jakości zasuwy to produkty charakteryzujące się precyzyjnie wykonanym odlewem i wykończeniem, co gwarantuje skuteczne działanie. Prezentowany asortyment świetnie radzi sobie w trudnych warunkach, a odpowiednio skonstruowany komponent zapewnia uszczelnienie na najwyższym poziomie. Jeżeli zdecydujesz się na modele dostępne w naszym sklepie internetowym, zyskasz trwałe rozwiązanie, które będzie wymagało zdecydowanie mniejszej uwagi pod kątem konserwacji i nadmiernej eksploatacji. Zobacz, co zawiera nasza oferta!

Wysokiej jakości zasuwy

Proponowane zasuwy powstają z najlepszych materiałów. Modele wykonane są z mosiądzu, który charakteryzuje wysoka odporność na korozję, wytrzymałość oraz bardzo dobra ciągliwość pozwalająca precyzyjnie dopasować zasuwę do danej instalacji podczas procesu obróbki mechanicznej. Czysty mosiądz nie wpływa na jakość wody pitnej, dlatego nie jest niebezpieczny dla zdrowia. Produkowane z niego komponenty są ponadto odporne na zmienne temperatury i ciśnienie. Do produkcji zasuw zastosowano także materiał PTFE, czyli teflon, którego zadaniem jest uszczelnienie wybranych elementów. Z kolei pokrętło ze stopu aluminium pokryto powłoką malarską w wybranym kolorze. Tak skonstruowana zasuwa zapewnia skuteczne działanie i bezpieczeństwo podczas jej użytkowania. Jeśli jesteś na etapie zamawiania zasuw, zapoznaj się też z innymi elementami systemów kanalizacyjnych, do których zaliczają się zawory grzejnikowe czy reduktory ciśnienia wody.

Zasuwy – charakterystyka

Dostępne w naszej ofercie zasuwy są zróżnicowane pod względem średnicy, dlatego z powodzeniem nadają się do praktycznie każdej instalacji w domach jednorodzinnych, budynkach gospodarczych, większych obiektach mieszkalnych – czyli wszędzie tam, gdzie potrzebny jest dostęp do wody oraz możliwość szybkiego zamknięcia jej przepływu. Prezentowane zasuwy działają manualnie na zasadzie obrotu trzpienia za pomocą kolorowego pokrętła, co uniemożliwia dalszy przepływ wody. Nasze rozwiązania – ze względu na różnorodne parametry – przeznaczone są do różnego typu zastosowań w instalacjach wodociągowych i przemysłowych, w rolnictwie i transporcie. Jeśli szukasz niezawodnej opcji, która sprawdzi się w Twojej instalacji wodnej, skorzystaj z naszej oferty! Poznaj również inne komponenty mające na celu wsparcie regulacji przepływu wody, takie jak kurki kątowe do wody.

Dane techniczne i parametry zasuw

Każda instalacja potrzebuje optymalnie dobranego do niej rozwiązania, aby zapewnić użytkownikom bezpieczeństwo podczas regulacji przepływu wody i prostą obsługę całej sieci wodociągowej w danym budynku. W trosce o naszych klientów przygotowaliśmy zasuwy charakteryzujące się dużą wytrzymałością i skutecznością działania, nawet w przypadku ciśnienia roboczego wynoszącego do 20 barów. Temperatura wody, przy której zasuwy działają niezawodnie, to aż 100 stopni Celsjusza. Ich montaż zależy od rodzaju instalacji, jej przebiegu i specyfiki. W zależności od poszczególnych komponentów zasuwę można zamontować na przyłączach wodociągowych danego obiektu lub w sąsiedztwie rozgałęzienia w danej sieci wodociągowej.

Jeśli szukasz niezawodnych rozwiązań, zainwestuj w oferowane zasuwy, by cieszyć się trwałym i skutecznym systemem dopasowanym do Twoich potrzeb i oczekiwań! W razie pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji telefonicznie lub mailowo!