Jeśli lubisz estetyczne wnętrza, ale jednocześnie cenisz praktyczne rozwiązania, zestawy podtynkowe WC to zdecydowanie produkty dla Ciebie. Dzięki nim nie tylko ukryjesz mało atrakcyjnie wyglądającą instalację sanitarną, ale też sprawisz, że Twoja toaleta będzie prezentować się o wiele bardziej nowocześnie niż tradycyjny wariant kompakt. Mało tego – miska WC będzie stabilnie utrzymywać się na stelażu – nawet podczas dużego obciążenia. Sprawdź, jakie jeszcze zalety mają zestawy podtynkowe WC i dowiedz się, jakie ich rodzaje masz do wyboru – prostokątne, owalne, 6 w 1, bezkołnierzowe – to zaledwie kilka propozycji, które znajdziesz w sklepie internetowym Bridom.pl. Spośród nich wybierz system podtynkowy, który najlepiej pasuje do urządzanej przez Ciebie toalety.

Zestawy podtynkowe WC – co to takiego?

Najprościej mówiąc, zestawy podtynkowe WC to metalowe ramy, do których montuje się ceramikę łazienkową. Inaczej określa się je jako systemy podwieszane. Oprócz stelaża, taki komplet składa się z wiszącej miski wyposażonej w klapę, spłuczki oraz nieodzownych elementów mocujących: śrub, wkrętów oraz innych części podłączeniowych. Poszczególne zestawy podtynkowe różnią się między sobą – jedne mają wolnoopadającą, niezwykle wygodną, a także praktyczną deskę, inne tradycyjną klapę. Wszystkie łączy to, że pozwalają w elegancki sposób wykończyć toaletę lub łazienkę i ukrywają mało estetyczną konstrukcję WC. Widoczna pozostaje jedynie misa w wybranym przez Ciebie kształcie – prostokątna lub owalna – oraz spłuczka wyposażona w praktyczny przycisk. Aby system podtynkowy WC, był najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb, zwróć uwagę na pojemność spłuczki, typ spłukiwania – warto zdecydować się na bardziej ekologiczne, podwójne spłukiwanie – wygląd przycisku czy okres gwarancji, jaki daje Ci producent danego zestawu podtynkowego.

Zestawy podtynkowe WC dostępne w Bridom.pl i ich największe zalety

  • Występują w wielu wariantach do wyboru.

Wykonane z plastiku i stali, działające w oparciu o system pneumatyczny lub mechaniczny, różniące się między sobą wysokością, kształtem i kolorem – wśród różnych modeli zestawów podtynkowych z łatwością znajdziesz taki, który najlepiej będzie pasował nie tylko do Twojej łazienki, ale również potrzeb Twoich i reszty domowników.

  • Pozwalają zaoszczędzić sporo miejsca.

Systemy podtynkowe to szczególnie dobre rozwiązanie do łazienki w bloku, małej toalety czy nieustawnego WC.

  • Mają długi okres gwarancji.

Nasze zestawy podtynkowe dostępne w sklepie internetowym Bridom.pl zapewniają długoletnie i bezproblemowe użytkowanie toalety.

  • Ułatwiają utrzymanie toalety w czystości.

Technologia CleanOn oraz Fresh System, zastosowane w większości z proponowanych przez nas zestawów, sprawiają, że miska pozostaje czysta i bezpieczna w użytkowaniu.

  • Są funkcjonalne.

Wolnoopadające deski z funkcją łatwego wypinania, możliwość doprowadzenia wody na kilka sposobów, optymalna głębokość – to zaledwie kilka funkcjonalności zestawów podtynkowych do WC, które znacznie ułatwiają ich użytkowanie.

  • Pozwalają zaoszczędzić wodę.

Przemyślany, ekonomiczny system spłukiwania wpływa na mniejsze zużycie wody, a co za tym idzie, w dłuższej perspektywie, również oszczędność pieniędzy.

Rodzaje zestawów podtynkowych WC

Zestawy podtynkowe WC, które kupisz w sklepie internetowym Bridom.pl to szeroka paleta konfiguracji. Dzięki temu bez problemu znajdziesz model najbardziej odpowiedni dla Ciebie. Owalne i prostokątne misy, różne kolory systemów, wiele wariantów szerokości oraz wysokości – mnogość opcji jest imponująca. Ponadto, oprócz standardowych zestawów podtynkowych, możesz zdecydować się na modele wyposażone w funkcje znacznie ułatwiające korzystanie z WC – wolnoopadająca deska, technologia Fresh System czy łatwe wypinanie klapy – to tylko kilka z nich.