W łazience liczy się nie tylko design, ale i funkcjonalność wszystkich poszczególnych elementów wyposażenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, przygotowaliśmy rozwiązania, dzięki którym w aranżacji połączysz nowoczesny wystrój z praktycznością. Zdecyduj się na systemy podtynkowe WC, które zapewnią Ci harmonijny i spójny wygląd wnętrza, maskując wszystkie komponenty instalacji toaletowej przed wzrokiem użytkowników łazienki! Zapoznaj się z naszymi propozycjami!

Systemy podtynkowe WC - czym są?

Systemy podtynkowe WC to elementy wyposażenia łazienek i toalet, które ułatwiają maskowanie całej instalacji sanitarnej w ścianie. To opcja zyskująca ogromną popularność ze względu na możliwość zakrywania wszelkiego rodzaju rur, przyłączy i innych akcesoriów, które niekonieczne zwiększają estetykę wnętrza. Decydując się na taki system można zdecydowanie podnieść walory estetyczne pomieszczenia - bez względu na to, czy mowa tutaj o niewielkiej toalecie, czy przestronnej łazience. Tego typu rozwiązania są również stosowane w toaletach publicznych, w budynkach firmowych i wielu innych lokalizacjach, w których stawia się na nowoczesność i prestiż wyposażenia łazienek.

Jaki system podtynkowy WC wybrać?

Systemy podtynkowe WC wymagają montażu miski ustępowej, spłuczki i zbiornika spłukującego. W takiej sytuacji montaż będzie opierał się na przykręceniu do ściany ramy stelażu. Z kolei do samego stelaża montuje się miskę ustępową, a spłuczkę podłącza do instalacji wodociągowej. Decydując się na dany model systemu podtynkowego, należy zwrócić szczególną uwagę na jego wytrzymałość i obciążenie. Jest to podstawą wieloletniego użytkowania systemu w sposób bezpieczny i komfortowy.

W naszym sklepie internetowym dostępne są systemy do misek stojących i wiszących. Ich cechą charakterystyczną jest solidnie wykonana konstrukcja oraz możliwość regulacji wysokości. Funkcjonalność tę zapewniają takie elementy zestawu jak kolanko odpływowe i regulowany zawór spustowy.

W naszym asortymencie znajdują się ponadto systemy podtynkowe do montażu umywalek. Przed zakupem ważne jest jednak zapoznanie się ze specyfikacją poszczególnych modeli, by wybrany wariant świetnie komponował się z umywalką - pod względem wizualnym i funkcjonalnym.

Największe zalety stosowania systemów podtynkowych WC

Systemy podtynkowe WC są nie tylko estetyczne, ale i praktyczne. Jedną z zalet takiego rozwiązania jest możliwość ich sprawnego i prostego utrzymania w czystości, co w przypadku kompaktowych, standardowych sedesów może nastręczać trudności ze względu na liczne zakamarki. W przypadku systemu podtynkowego widoczna jest jedynie misa i płytka spłuczki. Pozostałe elementy są schowane w ścianie.Taki wariant do toalety i łazienki wymaga wiedzy i pomocy fachowców podczas montażu, jednak zalety jego stosowania oraz wygoda w codziennym użytkowaniu i sprzątaniu zdecydowanie przemawiają na korzyść takiej inwestycji.

Systemy podtynkowe WC - jakość w korzystnej cenie

Prezentowane na naszej stronie systemy podtynkowe to opcja dla osób ceniących sobie idącą w parze estetykę i funkcjonalność. Montaż takiego zestawu nie jest prosty i wymaga wiedzy z zakresu hydrauliki i budownictwa, dlatego decydując się na to rozwiązanie, warto skorzystać z pomocy fachowca. W ten sposób Twoja inwestycja sprawdzi się w każdym detalu, a Ty będziesz cieszyć się maksymalną użytecznością nowoczesnej łazienki w swoim domu lub mieszkaniu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś uzyskać dodatkowe informacje przed zakupem systemu, skonsultuj się z naszymi ekspertami! Zapraszamy!