Meble łazienkowe

Meble łazienkowe to bardzo obszerna, bardzo różnorodna i oczywiście bardzo ważna grupa produktów. Dlaczego? Ponieważ wśród nich znajdziemy wszystko, co poza sprzętami i ceramiką sanitarną niezbędne jest do kompletnego urządzenia naszej łazienki.

Najważniejszą i najliczniej reprezentowaną podgrupą mebli łazienkowych są szafki łazienkowe. Ich walory estetyczne, gabaryty, materiały, z jakich są zrobione czy końcowe przeznaczenie zależy tylko i wyłącznie od naszych potrzeb i oczekiwań. Szafki łazienkowe najogólniej rzecz biorąc dzielimy na wiszące i stojące. O ile z szafkami stojącymi nie ma większych problemów, to szafki wiszące wymagają już odrobiny inwencji i trochę więcej ciężkiej pracy – czasami nie wystarczy wywiercenie kilku dziur w ścianie, szczególnie wtedy, gdy szafka będzie bardzo obciążona (na przykład umywalką). W takim przypadku szafkę mocuje się na specjalnym stelażu, który może utrzymać ciężar o wadze nawet 400 kilogramów.

Szafki łazienkowe powinny być wykonane z materiału odpornego na działanie wilgoci i podwyższonej temperatury. Właśnie dlatego najczęściej szafki takie produkowane są z ceramiki (która niestety jest dosyć ciężka) bądź z płyty wiórowej odpowiednio zabezpieczonej (która jest znacznie lżejsza od ceramiki). Zanim zdecydujemy się na zakup takiej szafki, powinniśmy sprawdzić, czy pasuje ona do posiadanej bądź planowanej przez nas umywalki – nie wszystkie szafki są bowiem uniwersalne.

Oczywiście szafki, to nie jedyne meble łazienkowe służące do przechowywania kosmetyków, środków czystości czy drobnych sprzętów AGD. Bardzo często nasi klienci decydują się na zakup półek i słupków. Szafki pod umywalki natomiast zastępowane są blatami, które nie tylko podtrzymują umywalkę, ale pełnią też rolę półki bądź maskują obecność pralki.

Do kategorii mebli łazienkowych zaliczane są także lustra i oświetlenia łazienkowe. Lustra produkowane są już niemalże w każdym rozmiarze i w każdym kształcie, a czasem posiadają nawet własne oświetlenie uruchamiane za pomocą fotokomórki.

W naszym sklepie obecne są również także akcesoria przydatne niemalże w każdej łazience na przykład nóżki pod szafki (stojące umywalkowe) czy pomagające pomieścić dużą ilość sprzętu organizery.

Meble łazienkowe to obecnie nie tylko praktyczne dodatki, ale również elementy wpływające na wystrój wnętrza oraz jego ciekawy charakter. Nowoczesne łazienki najczęściej są wyposażane w minimalistyczne produkty, o geometrycznej linii i nierzadko wykończeniu na wysoki połysk. Doskonałym przykładem są meble Elita, produkowane przez polską markę, działającą na rynku już od 1998 roku.

Szafki łazienkowe Elita - co można znaleźć w naszej ofercie?

Oferujemy bardzo szeroki wybór produktów, które doskonale sprawdzą się w każdej nowoczesnej łazience. Dostępne są m.in. szafki łazienkowe Elita, wyróżniające się pojemnością i starannym wykończeniem. Pozwalają one na wygodne przechowywanie wszystkich drobiazgów, zapewniając szybki i łatwy dostęp. Co więcej, ich cechą charakterystyczną jest prosty, a jednocześnie ciekawy design, dzięki czemu prezentują się bardzo estetycznie.

Szafki łazienkowe Elita są dostępne w różnych rozmiarach, więc bez problemu można dopasować je do wielkości pomieszczenia. Produkty są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych. Oprócz klasycznej i ponadczasowej bieli, oferujemy m.in. niezwykle stylowy i modny antracyt oraz różne odcienie brązu. Meble Elita są sprzedawane zarówno w formie pojedynczych produktów, które można łączyć ze sobą wedle uznania, jak i jako gotowe komplety.

Meble łazienkowe Elita - najwyższa jakość wykonania

W naszym asortymencie można znaleźć produkty do łazienki wykonane z najwyższej jakości materiałów, które na długo zachowują swoją żywotność i atrakcyjny wygląd. Oferujemy meble zarówno z płyty laminowanej, wiórowej oraz naturalnego drewna. Produkty Elita wyróżniają się dbałością o detale i wykorzystaniem eleganckich uchwytów, m.in. w modnym kolorze chromu.

Zadbaj o komfort w swojej łazience

Meble łazienkowe Elita to świetny wybór dla wszystkich osób, dla których ważna jest praktyczność i funkcjonalność elementów tego typu. Oferowane przez nas produkty można z łatwością dopasować do swoich potrzeb. Wiele z nich jest dodatkowo wyposażona w specjalne organizery. Wszystko to przekłada się na łatwość w utrzymaniu porządku i ładu w łazience.


Sprawdź również: