Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Bateria prysznicowa podtynkowa to element wyposażenia łazienki, który cieszy się coraz większą popularnością. Ma na to wpływ wysoka estetyka, którą zapewnia montaż w ścianie, wysoka funkcjonalność, a także zwiększenie powierzchni użytkowej w kabinie prysznicowej.

W przeciwieństwie do tradycyjnej, bateria prysznicowa podtynkowa nie ogranicza ruchów osoby biorącej prysznic i minimalizuje ryzyko uderzenia się czy oparzenia o wystającą baterię. To szczególnie ważne, jeśli z kabiny korzystają osoby starsze lub dzieci. Niewątpliwą zaletą jest wysoki komfort codziennej higieny, zwłaszcza jeśli bateria jest dodatkowo wyposażona w deszczownicę.

Bateria prysznicowa podtynkowa - wygoda i estetyka

Tym, co decyduje o popularności baterii prysznicowych podtynkowych, jest ich efektowny wygląd. Wszystkie elementy są ukryte w ścianie, na zewnątrz pozostaje tylko wygodny panel do obsługi i słuchawka prysznicowa czy deszczownica. Dzięki temu bateria znakomicie dostosowuje się do łazienki zaaranżowanej w dowolnym stylu - świetnie wygląda w nowoczesnych czy minimalistycznych wnętrzach, a w łazienkach w stylu vintage lub retro wygrywa dyskrecją.

Baterie oferowane w naszym sklepie są wykonane z trwałych materiałów, które bez problemu znoszą wilgoć, a także łatwo utrzymać je w czystości. Część producentów oferuje aż siedem lat gwarancji na swój produkt.

Ważną cechą niektórych modeli jest funkcja zabezpieczająca przed poparzeniem zbyt gorącą wodą (Safe Stop). Z kolei utrzymanie urządzenia w czystości ułatwia oferowana przez niektórych producentów funkcja anti-calc, która zapobiega osadzaniu się kamienia w elementach baterii.

Duży wybór baterii prysznicowych

Prysznic po przebudzeniu lub po ciężkim dniu pracy to przyjemna, bardzo relaksująca czynność. Aby uczynić ją maksymalnie komfortową, a także bezpieczną i przyjazną dla środowiska, oferujemy baterie prysznicowe wysokiej jakości. Mogą one posiadać blokadę zapobiegającą poparzeniu, a dzięki szczelności i regulacji przepływu wody zaoszczędzimy zarówno samą wodę, jak i energię, dzięki czemu można obniżyć rachunki.

Wybór baterii prysznicowych to decyzja na wiele lat, dlatego dobrze jest wybrać baterię wysokiej jakości od sprawdzonego producenta. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty wiodących marek w tej branży: Grohe, Ferro, Invena, KFA, Tres, Deante i inne. To firmy, które posiadają wieloletnie doświadczenie, z którego warto skorzystać.

Jeśli mają Państwo pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiednich akcesoriów i będziemy służyć pomocą.