Funkcjonalna łazienka to wnętrze urządzone w przemyślany sposób. Wbrew pozorom każdy detal ma znaczenie, dlatego zapewnij sobie komfort podczas korzystania z prysznica i zainwestuj w wysokiej jakości uchwyty prysznicowe dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego! Cała kolekcja powstała z myślą o najróżniejszych potrzebach i oczekiwaniach naszych klientów. Postaw na jakość i zdecyduj się na model, który będzie odpowiadał Twoim preferencjom i będzie kompatybilny ze słuchawką prysznicową!

Funkcjonalne uchwyty prysznicowe

Uchwyty prysznicowe są nie tylko funkcjonalne, ale także wygodne w użytkowaniu. Zapewniają bowiem możliwość bezpiecznego i komfortowego wyjmowania słuchawki prysznicowej oraz jej ponownego zakładania. Poszczególne modele charakteryzują się innym sposobem działania i kątem nachylenia. Słuchawka umieszczona w uchwycie jest stabilna, nie musisz zatem martwić się o to, że z powodu jej niedopasowania czy jakiejkolwiek wady komponentu słuchawka wypadnie, raniąc znajdującą się pod prysznicem osobę. Aby wybrać odpowiedni uchwyt prysznicowy, należy kierować się parametrami technicznymi dostępnymi na stronie każdego produktu.

Uchwyt prysznicowy – wybierz odpowiedni model

Nasza oferta obejmuje uchwyty prysznicowe zróżnicowane pod względem wymiarów, designu i sposobu montażu. Dzięki nim codzienny prysznic będzie niezwykle komfortowy. Oferujemy uchwyty na słuchawkę z przyłączem kątowym oraz akcesoria wyposażone w dodatkową przestrzeń na zamontowanie drążka. Przygotowaliśmy też modele z miejscem na przyłącze węża. Oprócz pojedynczych akcesoriów proponujemy również kompleksowe rozwiązania w postaci zestawów zawierających natrysk z dopasowanym uchwytem, a w przypadku niektórych kompletów – także węże natryskowe i zestawy montażowe. Jeżeli zdecydujesz się na zakupy w naszym sklepie internetowym, możesz mieć pewność, że są to wysokiej jakości produkty, które spełnią Twoje oczekiwania i sprawdzą się w każdej łazience!

Uchwyt na słuchawkę prysznicową – montaż

Montaż uchwytów prysznicowych jest prosty i nieskomplikowany. Nie potrzebujesz pomocy fachowców, by w ciągu kilku minut cieszyć się eleganckim i niezwykle praktycznym elementem wyposażenia, którego nie może zabraknąć w żadnej kabinie prysznicowej. Uchwyty prysznicowe to rozwiązanie stałe, bezpieczne i solidne. W przypadku modeli ściennych konieczne jest skorzystanie ze śrub umożliwiających zawieszenie uchwytu na wybranej wysokości. W naszym sklepie internetowym znajdują się również modele przeznaczone do montowania na drążku. Takie uchwyty dopasujesz pod względem wysokości do swoich własnych potrzeb.

Przed montażem należy zatem wybrać odpowiedni wariant, a następnie zdecydować o wysokości, na jakiej ma się znajdować. Uniwersalnym rozwiązaniem jest umieszczenie uchwytu prysznicowego na wysokości około 130 cm, szczególnie w przypadku łazienek, z których korzystają osoby o różnym wzroście. Jeśli uchwyt ma znajdować się nad wanną, warto do wskazanej wysokości dodać jeszcze kilka centymetrów.

Uchwyty prysznicowe w stylowym wydaniu

Uchwyty prysznicowe dostępne są w różnych wymiarach, kształtach i wariantach kolorystycznych. Znajdziesz u nas akcesoria malowane na czarno, chromowane, białe i grafitowe. Zdecyduj, który model pod względem parametrów i wizualnej stylistyki pasuje do Twojej łazienki. Jeśli masz pytania, zadzwoń do nas lub napisz wiadomość mailową! Chętnie pomożemy dobrać optymalne rozwiązanie!