Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Dokładamy wszelkich starań, by przedstawiana oferta była na tyle szeroka i zróżnicowana, aby kupujący mogli znaleźć w niej wszystko, co jest niezbędne do zaprojektowania komfortowej przestrzeni łazienkowej.

Nasza propozycja obejmuje bogaty wybór wanien, w tym nowoczesne i nad wyraz eleganckie wanny prostokątne. Znana od lat forma teraz występuje w nowoczesnym wydaniu. Wanny prostokątne to obecnie bardzo popularny model, który odpowiada najnowszym trendom aranżacyjnym. Są chętnie wybierane nie tylko ze względu na wygodę użytkowania. Z równie doskonałym efektem odnajdują się we wnętrzach łazienek klasycznych i tych urządzanych w stylu współczesnym.

 

Wanna prostokątna - ponadczasowa klasyka łazienkowa

Klasyczne rozwiązania mają to do siebie, że - pomimo upływu lat i zmieniających się trendów - są bardzo funkcjonalne i uniwersalne. Prostota wanny prostokątnej doskonale wpisuje się w przestrzeń zarówno małych, jak i dużych łazienek. Jest najbardziej rozpowszechnioną i chętnie użytkowaną formą zbiornika, który po napełnieniu wodą pozwala na swobodne relaksowanie się w kąpieli.

Wanna prostokątna występuje w różnych wymiarach, dzięki czemu pozwala optymalnie zagospodarować przestrzeń każdej łazienki i wykorzystać dostępne miejsce. Gdy wielkość nie stoi na przeszkodzie, wanna powinna być dobrana optymalnie do wzrostu domowników. W przypadku niewielkiej dostępnej przestrzeni, wanna może być krótsza, ale głębsza, by móc wygodnie się zanurzyć. Jest bardzo wygodna i zapewnia optymalne warunki kąpieli.

Najnowsze trendy aranżacji łazienek

Inspirowana najnowszą modą w temacie aranżowania przestrzeni łazienkowej wanna prostokątna idealnie wpisuje się w połączenie pozornie prostych, kanciastych form geometrycznych z oryginalnym i komfortowym wnętrzem. Intrygujące zestawienia minimalizmu z nowatorstwem są cenione zarówno w klasycznych łazienkach, jak i nietuzinkowych stylowych aranżacjach.

Estetyka formy i gwarantowana jakość

W naszej ofercie klienci znajdą produkty sprawdzonych marek polskich i zagranicznych, m.in. firm Cersanit, Roca czy Sanplast. To producenci, którzy tworzą nie tylko piękne, ale również trwałe i funkcjonalne wyposażenie, projektowane z uwzględnieniem wysokich norm jakości i estetyki, przy wykorzystaniu najlepszych materiałów sanitarnych. Poszczególne modele dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, co pozwoli dopasować idealny produkt do każdej łazienki. Wanna prostokątna może mieć ergonomiczne siedzisko czy podłokietniki, zaokrąglone wnętrze - wybór zależy od preferencji użytkownika.

Jak dobrać asortyment niezbędny do wanny?

Wanna prostokątna daje dużo możliwości aranżacyjnych. Można wybrać model do zabudowy glazurą łazienkową, wolnostojący, wannę z otworami na baterię nawannową czy przeznaczoną do armatury ściennej. Możliwość zestawienia z parawanem nawannowym jest udanym kompromisem miłośników gorących kąpieli i osób preferujących szybkie mycie pod prysznicem.

Firma Bridom posiada wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu może służyć swym klientom profesjonalnym doradztwem w kwestii doboru najlepszych elementów wyposażenia. By zapewnić Państwu komfort prac związanych z montażem wyposażenia, zgromadziliśmy również niezbędne akcesoria i narzędzia. Dokładamy również starań, by nasza oferta była wciąż rozbudowywana i doskonalona zgodnie z najnowszymi trendami. Dla pełnej satysfakcji naszych odbiorców gwarantujemy ceny producenta, jak też wprowadzamy liczne promocje i upusty cenowe.


Sprawdź również: