Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Prostokątne wanny przez wiele lat były standardem w polskich łazienkach. Obecnie wanny prostokątne 160x70 cm to jeden z licznych wariantów wyposażenia. Wciąż jednak cieszą się dużą popularnością z uwagi na swoją funkcjonalność i dopasowanie do metrażu wielu pomieszczeń. W Bridom.pl znajdziesz wanny o wymiarach 160x70 wyprodukowane przez marki cenione w branży. Wykorzystanie wyselekcjonowanych materiałów i precyzja wykonania przekładają się na trwałość i estetykę armatury. Produkty dostępne w naszej ofercie różnią się od siebie przede wszystkim szczegółami wyposażenia. Wykorzystane technologie i dodatkowe akcesoria decydują o komforcie odczuwanym przez użytkowników. Przekonaj się, jakie możliwości masz do wyboru!

Dlaczego warto wybrać wanny prostokątne 160x70 cm?

Ze względu na wymiary wanny prostokątne 160x70 cm są odpowiednie do wielu łazienek nie tylko w domach, ale też w mieszkaniach, a nawet hotelach. Jest to rozmiar, który zmieści się w większości pomieszczeń o stosunkowo niewielkim metrażu. W dodatku prostokątna wanna stawiana przy ścianie nie zaburza aranżacji i daje więcej swobody w urządzaniu pozostałej przestrzeni. Jednocześnie takie gabaryty są dostateczne do wygodnej kąpieli dla dorosłych osób o przeciętnym wzroście. Niekwestionowanym atutem jest też fakt, że to właśnie do modeli prostokątnych najłatwiej dobierzesz parawan, który ochroni łazienkę przed zachlapaniem. To akcesorium, którego zakup warto rozważyć, szczególnie gdy planujesz często używać prysznica w wannie.

Do jakiej aranżacji pasuje wanna prostokątna 160x70 cm?

Prostokątne wanny są klasyczną armaturą, która przez dekady królowała w łazienkach każdego typu. Dzięki temu można je dowolnie łączyć z pozostałymi wyposażeniem. Choć najlepiej prezentują się w towarzystwie mebli i umywalek o podobnych, wyrazistych krawędziach, to możesz też estetycznie kompletować je z tradycyjnymi, zaokrąglonymi modelami. Nie obawiaj się łączenia wanny prostokątnej z umywalką lub miską wc o łagodniejszej, obłej formie. Takie niejednorodne zestawienie pasuje głównie do łazienek urządzonych w tradycyjnym stylu. Natomiast skupiając się na podobnych kątach prostych w innych elementach wyposażenia, możesz stworzyć aranżację o bardziej modernistycznym charakterze.

Wanny prostokątne 160x70 cm - jak wybrać odpowiedni model?

Jeśli już na początku ustalisz, jaki rozmiar wanny Cię interesuje, możesz skupić się na cechach decydujących o komforcie codziennego użytkowania. Jedną z ważniejszych kwestii jest możliwość równego ustawienia wanny. Mając problem z równą podłogą, warto zdecydować się na wannę z regulowanymi nóżkami lub stelażem ułatwiającym jej wypoziomowanie. Dostępne wanny prostokątne 160x70 cm to przede wszystkim wanny akrylowe, co wpływa na ich strukturę i gładkość powierzchni. Wśród różnych modeli możesz spotkać te, w których zastosowano dodatkowe technologie, np. termoizolacyjną lub antypoślizgową. Takie opcje mają niebagatelny wpływ na przyjemność i bezpieczeństwo korzystania z wanny.

Wanny prostokątne 160x70 cm w ofercie Bridom.pl

Asortyment sklepu Bridom.pl obejmuje armaturę łazienkową dostarczaną przez czołowych producentów. Wanny wykonane ze sprawdzonych, trwałych materiałów, zachwycają swoimi właściwościami. Proponujemy głównie wanny prostokątne 160x70 cm przeznaczone do zabudowy. Są to modele wykonane z akrylu, który decyduje o ich trwałości i odporności. Poszczególne produkty różnią się profilowaniem oparcia i szczegółami konstrukcji takimi, jak regulowane nóżki, stelaż, technologia antypoślizgowa. Niektóre wanny mają też szersze krawędzie, które sprawdzą się jako miejsce na kosmetyki lub praktyczne podłokietniki. Część modeli jest przystosowanych do baterii wannowych ściennych, inne do baterii nawannowych.