Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Rozmiar wanny najlepiej jest dopasować do własnych potrzeb wynikających ze wzrostu i preferencji kąpieli. Dysponując jednak niewielką przestrzenią, warto ograniczyć się do kompaktowego modelu, który estetycznie wkomponuje się w wystrój łazienki. Dobrym rozwiązaniem są wanny prostokątne 150x70 cm, które są względnie niewielkie, ale pozwalają na sprawną kąpiel dorosłemu użytkownikowi o przeciętnych gabarytach. W Bridom.pl znajdziesz wysokiej jakości modele o takich właśnie wymiarach. Oferujemy armaturę wytwarzaną przez czołowych producentów, co daje Ci pewność, że sięgasz po wannę funkcjonalną i zgodną z aktualnymi trendami. Nasz zróżnicowany asortyment pozwoli Ci też dobrać inne elementy wyposażenia nowoczesnej i komfortowej łazienki.

Gdzie sprawdzają się wanny prostokątne 150x70 cm?

Wanny prostokątne są najbardziej klasyczną formą tego typu armatury. Od dekad pojawiają się w prywatnych i hotelowych łazienkach. Możesz spokojnie wykorzystać ten model w pomieszczeniu urządzonym zarówno w stylu tradycyjnym, ponadczasowym, jak i typowo nowoczesnym. Co więcej, nie razi ich zestawienie z klasycznymi, owalnymi umywalkami. Urządzając jednak nowoczesną łazienkę, zadbaj o spójność form i minimalizm wzorów. Poza tym niewielkie wanny prostokątne 150x70 cm to rewelacyjny pomysł do łazienek, w których stoi kabina prysznicowa. Spełniając oczekiwania wszystkich domowników, coraz więcej osób decyduje się na oba rozwiązania w jednym pomieszczeniu. Dysponując dużą łazienką, można wybrać praktyczny brodzik i kabinę do szybkiego prysznica, a niewielką wannę do dłuższej, wieczornej kąpieli.

Z czym łączyć wanny prostokątne 150x70 cm?

Podstawową kwestią przy wyborze wanny jest ustalenie baterii wannowej, jaka będzie do niej pasowała. Niektóre wanny prostokątne 150x70 cm mają otwory przystosowane do montażu baterii, ale inne modele wymagają zastosowania baterii ściennej, która będzie zainstalowana niezależnie od wanny, jedynie obok niej. Masz tu szeroki wybór, ponieważ w naszym sklepie znajdziesz wiele wzorów baterii ściennych jedno- i dwuuchwytowych. Bez problemu dopasujesz je do gustu i do wystroju pomieszczenia. Zależnie od innych elementów wyposażenia, ostateczny charakter łazienki może zależeć od wanny, lecz nie musi. Jej wymiary pozwalają CI traktować wannę jako centralny punkt pomieszczenia lub jako praktyczny dodatek. Masz liczne opcji, a wszystko zależy wyłącznie od Twojego poczucia estetyki!

Wanny prostokątne 150x70 cm - czym kierować się przy wyborze?

Jako że wanny prostokątne 150x70 cm należą do najbardziej klasycznych modeli, bez problemu znajdziesz je w rozmaitych wariantach. Wybierając tę ostateczną, możesz więc znaleźć model, który będzie nie tylko idealnie pasował do łazienki, ale też w pełni wceluje w Twoje indywidualne oczekiwania. Przy podejmowaniu decyzji weź pod uwagę wysokość wanny i jej głębokość. Poza tym zwróć uwagę na detale takie, jak regulowane nóżki gwarantujące stabilność, profilowane oparcie, czy szerokie krawędzie, na których zmieszczą się kosmetyki i akcesoria do kąpieli. Nieocenione dla bezpieczeństwa i wygody kąpieli są też dodatki w postaci antypoślizgowej powłoki i materiału dłużej utrzymującego temperaturę wody.

Wanny prostokątne 150x70 cm w ofercie Bridom.pl

Bridom.pl stawia na wysoką jakość oferowanych produktów, dlatego wszystkie proponowane elementy armatury pochodzą od cenionych w branży producentów. Ich wysoka jakość to zasługa precyzji wykonania oraz doskonałego wyboru materiałów. W naszym sklepie dostępne są wanny prostokątne 150x70 cm do zabudowy zachwycające estetyką i trwałością. Wybrane modele są wyposażone w dodatkowe udogodnienia dla najbardziej wymagających Klientów. Znajdziesz u nas np. wanny, do których możesz dokupić atrakcyjne wizualnie obudowy lub praktycznie akcesoria, m.in. parawany nawannowe. Dzięki temu jeszcze łatwiej będzie Ci stworzyć zakątek efektywnego, kąpielowego relaksu we własnym domu!