Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Wśród dużych modeli wanien wanny prostokątne 180x80 cm są tymi szczególnie cenionymi. Choć ich wymiary są większe od przeciętnych, to wciąż jeszcze świetnie pasują do dużych, prywatnych łazienek. Jest to więc opcja dla każdego, kto ceni sobie długi i przyjemny odpoczynek w ciepłej wodzie. W Bridom.pl dostępne są wanny prostokątne 180x80 cm oferowane przez czołowych producentów. Wysoka jakość wykonania sprawia, że są nie tylko funkcjonalne w codziennej eksploatacji, ale też trwałe i atrakcyjne wizualnie. Utrzymane w eleganckim stylu, zgodne z aktualnymi trendami wanny gwarantują wygodę pielęgnacji, a przy okazji są eleganckim dodatkiem do wystroju łazienki.

Wanny prostokątne 180x80 i ich podstawowe zalety

Niekwestionowaną zaletą wanien prostokątnych jest łatwość wkomponowania ich w większość aranżacji. Nie utrudniają urządzania centralnej części łazienki, znajdują się zwykle przy ścianie. Poza tym ważnym atutem jest łatwiejsze dopasowanie do nich parawanów lub zasłonek. Dzięki temu wanny prostokątne 180x80 cm można w razie potrzeby wykorzystywać niczym kabiny prysznicowe. Należy jedynie pamiętać o dokupieniu odpowiedniej baterii natryskowej. Wanny prostokątne gwarantują także wygodne ułożenie ciała w czasie kąpieli i są odpowiednie dla osób o każdym wzroście. Ponadto ich design pasuje do aranżacji klasycznych i nowoczesnych, a w dodatku estetycznie łączy się z innymi elementami armatury bez względu na ich formę.

Gdzie sprawdzi się wanna prostokątna 180x80?

Pokaźne wymiary sprawiają, że wanny prostokątne 180x80 cm to doskonały wybór do przestronnej łazienki lub pokoju kąpielowego. Ich wielkość i nowoczesny design zachęcają do brania długich kąpieli typowych dla łazienek urządzonych w stylu SPA. Czyni je to również ciekawym wyposażeniem do łazienek przy pokojach hotelowych o podwyższonym standardzie. Są też świetną opcją do domów, w których znajdują się dwie łazienki, a jedna ma kabinę prysznicową. W łazienkach o średnim metrażu wanny prostokątne 180x80 cm sprawdzą się w sytuacji, gdy ograniczysz wielkość innych elementów. Ogranicz wielkość mebli i wybierz niewielką umywalkę. Sporych rozmiarów wanny będą też lepsze do łazienek niełączonych z toaletą.

Wanna prostokątna 180x80 - jak wybrać model dla siebie?

Podobnie jak w przypadku mniejszych modeli, wanny prostokątne 180x80 cm należy przede wszystkim dopasować do swojej łazienki, dopiero później kierując się własnym gustem. Zadbaj więc, żeby takie szczegóły, jak miejsce odpływu czy opcja montażu baterii wannowej były odpowiednie. W dalszej kolejności zwracaj uwagę na detale praktyczne, które wpłyną na komfort użytkowania armatury. Należą do nich udogodnienia takie jak choćby dwustronne oparcia. Dzięki profilowaniu po obu stronach wanna nadaje się do wspólnych kąpieli. To doskonałe rozwiązanie dla par, które cenią sobie taką formę bliskości. Inną zaletą jest opcja dokupienia stelaża ułatwiającego ustawienie wanny.

Wanny prostokątne 180x80 w ofercie Bridom.pl

W asortymencie Bridom.pl dostępne są przede wszystkim wanny akrylowe, które cieszą się popularnością z uwagi na ich odporność i ponadczasową elegancję. Wszystkie zostały wyprodukowane przez marki mające doświadczenie i cieszące się uznaniem klientów. Znajdziesz u nas wanny do zabudowy wyposażone w system odpływowo-przelewowy lub pozbawione go. Istnieje też możliwość wyboru modelu w zależności od miejsca, w jakim odpływ ma się znajdować. Ciekawą opcją jest także wanna z adapterem i pokrywką syfonu. Taki zestaw sprawia, że dno jest zupełnie gładkie i jeszcze lepiej przystosowane do użytkowania wanny we dwoje. Stelaże do wanien ułatwiają ich równe ustawienie.