Nowoczesne baterie kuchenne beżowe to doskonała alternatywa dla klasycznych baterii chromowanych. Jasne elementy o nieoczywistym designie wspaniale uzupełnią kuchnię urządzoną zarówno w stylu klasycznym, jak i modernistycznym. W Bridom.pl znajdziesz beżowe baterie różnego rodzaju. Wybrane modele mają inne rozmiary, kształty i typy wylewek. Wszystkie zostały jednak stworzone przez producentów cenionych w branży. Pozwala to zapewnić o ich wysokiej jakości i trwałości, która pozwoli Ci cieszyć się modną i funkcjonalną armaturą przez długi czas. W naszym sklepie znajdziesz baterię, która atrakcyjnie wkomponuje się w wystrój Twojej kuchni i podniesie wygodę codziennego korzystania z tego pomieszczenia.

Do jakich wnętrz pasują baterie kuchenne beżowe?

Beż jest tonacją neutralną, więc można ją atrakcyjnie wkomponować w wystrój z przewagą zarówno jasnych, jak i ciemnych barw. Dopasowane kształtem do stylu aranżacji baterie kuchenne beżowe mogą być łączone z białymi lub równie beżowymi meblami i ścianami. Będą się też gustownie prezentowały w zestawieniu z granatem, ciemną zielenią, fioletem, grafitem. Podobnie jak baterie kuchenne białe czy baterie kuchenne chromowane, tak też beżowe estetycznie wyglądają na tle dowolnego zlewozmywaka. Możesz dopasować je do zlewu granitowego lub konglomeratowego bez względu na jego kolor. W nowoczesnych wnętrzach beżowa bateria może stonować inne elementy aranżacji, zaś w tych klasycznych będzie dopełnieniem harmonii.

Baterie kuchenne beżowe - wybierz model dla siebie!

Bogata oferta Bridom.pl sprawia, że wybierając baterie kuchenne beżowe, należy zwracać uwagę na ich dopasowanie do instalacji wodnej, do aranżacji kuchni oraz do własnych potrzeb. Poza walorami estetycznymi, znaczenie powinna mieć dla Ciebie funkcjonalność kranu. Przed zakupem zastanów się, czy wystarczy Ci bateria kuchenna z ruchomą wylewką, czy Twoje wygórowane potrzeby spełni bateria kuchenna z wyciąganą wylewką. Rozważ wielkość zlewozmywaka oraz ilość i częstotliwość mycia naczyń. Warto też zadbać o inne elementy wpływające na wygodę użytkowania, w tym na aerator, który zwiększa strumień wody przy jej jednakowym zużyciu. Działa to na korzyść środowiska naturalnego oraz Twoich rachunków!

Bateria kuchenna ścienna czy stojąca?

Przy wyborze baterii kuchennej nie możesz decydować o wszystkich jej parametrach. Niektóre cechy należy dostosować do posiadanej instalacji wodnej. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów mieszkających w budynkach o różnych jej rodzajach, proponujemy baterie kuchenne stojące oraz baterie kuchenne ścienne. Modele stojące są przeznaczone do pomieszczeń, w których rury z wodą są prowadzone poniżej zlewu. Dzięki temu bez problemu można podłączyć wodę do baterii zamontowanej na zlewozmywaku lub w blacie. Natomiast baterie ścienne nadają się do kuchni, w której rury biegną powyżej zlewozmywaka. W większości przypadków są to baterie dwuuchwytowe.

Baterie kuchenne beżowe w ofercie Bridom.pl

W Bridom.pl znajdziesz baterie kuchenne beżowe o różnych rodzajach i kształtach. Mają inne wymiary i są przystosowane do odmiennego montażu. Dzięki temu znajdziesz model pasujący do określonej instalacji wodnej. Oferujemy baterie kuchenne jednouchwytowe i baterie kuchenne dwuuchwytowe w rozmaitych odcieniach beżu. Poszczególne produkty wyraźnie różnią się designem, co pozwala Ci precyzyjnie dopasować je do kuchni utrzymanej w konkretnym stylu. Niektóre krany lepiej sprawdzą się we wnętrzu klasycznym, inne pasują do wystroju minimalistycznego, industrialnego lub skandynawskiego. Wszystkie są równie funkcjonalne i celują w aktualne trendy. W razie problemu z dopasowaniem baterii do instalacji gwarantujemy pomoc wykwalifikowanego personelu.