Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Niebanalne baterie kuchenne miedziane to pomysł na wyjątkową aranżację kuchni urządzonej zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Poznaj propozycje dostępne w Bridom.pl i znajdź baterię, która odmieni Twoją kuchnię! Na nasz asortyment składa się nowoczesna armatura wyposażona w praktyczne funkcje. Oferujemy wysokiej jakości baterie kuchenne produkowane z trwałych surowców. Dzięki temu możesz mieć pewność, że sięgasz po armaturę nie tylko piękną i funkcjonalną, ale też solidną i wytrzymałą. Dostępne modele podnoszą komfort codziennego korzystania z kuchni, a piękne baterie miedziane stanowią przy tym jeden z głównych elementów dekoracyjnych w tym pomieszczeniu!

Do jakich wnętrz pasują baterie kuchenne miedziane?

Miedź często jest kojarzona ze stylem retro i rzeczywiście, fantazyjne kształty wielu baterii w tym odcieniu idealnie wpisują się w charakterystykę typową dla dawnych epok. Niemniej, nowoczesne, ale stylizowane na przestarzałe baterie kuchenne miedziane odnajdą się także w modernistycznych wnętrzach. Podobnie do złotych baterii kuchennych eleganckie formy doskonale pasują do pomieszczeń urządzonych w stylu klasycznym i glamour. Ich wyszukany design może też stanowić ciekawy element kontrastowy minimalistycznej aranżacji. Miedziane, zachwycająco profilowane baterie stworzą rewelacyjny duet z jasnym zlewozmywakiem granitowym i dopasowanym blatem. Szczególnie dobrze odnajdą się w jasnej aranżacji, choć pasują też do ciemniejszych, lecz przestronnych wnętrz.

Baterie kuchenne miedziane — jak wybierać?

Szukając baterii miedzianej do swojej kuchni, skup się głównie na jej walorach praktycznych. Wśród dostępnych modeli przeważają baterie kuchenne jednouchwytowe, co ma związek z ich dostosowaniem do stylu retro. Pamiętaj, że ze względu na wysokość miedzianych modeli, w większości przypadków są one przeznaczone do montażu stojącego. Dla większej wygody mycia naczyń i produktów spożywczych wybierz baterię kuchenną z wyciąganą wylewką lub z wylewką ruchomą. Taka opcja sprawdzi się szczególnie przy zlewach dwukomorowych. Staraj się też postawić na ekologiczne rozwiązania, takie jak baterie wyposażone w aerator. Napowietrzanie wody pozwala bowiem zmniejszyć jej zużycie, co sprzyja nie tylko obniżeniu Twoich rachunków, ale też ochronie środowiska.

Jak dbać o baterie kuchenne miedziane?

Podobnie jak baterie kuchenne chromowane oraz baterie kuchenne ze stali szlachetnej, tak też baterie kuchenne miedziane należy czyścić delikatnymi środkami myjącymi. Zalecane jest użycie ciepłej wody z płynem do naczyń lub łagodnego mleczka przeznaczonego pielęgnacji armatury. W celu zachowania atrakcyjnego wyglądu baterii do czyszczenia używaj wyłącznie miękkiej ściereczki, która nie uszkodzi powłoki zewnętrznej armatury. Po umyciu niezwykle istotne jest dokładne spłukanie baterii tak, by nie została na niej piana. Następnie należy równie precyzyjnie wytrzeć ją do sucha. Tylko w ten sposób masz pewność, że nie pojawią się zacieki ani plamy z osadu. W trosce o uniknięcie osadzania się kamienia na baterii możesz także zdecydować się na skuteczny filtr odkamieniający wodę.

Baterie kuchenne miedziane w Bridom.pl

W Bridom.pl znajdziesz wysokiej jakości baterie kuchenne miedziane, których design celuje głównie w styl retro. Oryginalna kolorystyka i gustowne wykończenia czynią je oryginalnymi dodatkami do równie niebanalnych zlewozmywaków. W ofercie sklepu przeważają baterie kuchenne stojące jednouchwytowe. Uchwyty są wygodne w trzymaniu i zapewniają płynną regulację strumienia wody. Dla większego komfortu obsługi, wśród oferowanych modeli proponujemy przede wszystkim baterie kuchenne z ruchomą wylewką i wyposażone w aerator napowietrzający wodę. Dzięki temu znajdziesz baterię nie tylko pasującą do eleganckiego wnętrza, ale też praktyczną w codziennym użytkowaniu. Wszystkie baterie są sprzedawane w komplecie z wężykami przyłączeniowymi.