Oryginalne, przykuwające uwagę baterie kuchenne złote to trend, który doskonale odnajdzie się w klasycznie urządzonych wnętrzach, ale też świetnie uzupełni nowoczesną aranżację. Stylowy odcień i wyrafinowane wzornictwo dostępnych modeli sprawiają, że armatura może wpłynąć na charakter całego pomieszczenia. W Bridom.pl znajdziesz złote baterie kuchenne stojące i ścienne w rozmaitych odsłonach. Oferujemy modele o uniwersalnym designie, pasujące do wystroju utrzymanego w dowolnym stylu, ale też baterie złote o wzornictwie typowym dla stylu klasycznego, w tym retro. Dzięki temu bez problemu dopasujesz model do swojej kuchni. Wysoka jakość i komfort użytkowania pozwolą Ci cieszyć się funkcjonalnością baterii przez długi czas.

Do jakiej aranżacji pasują baterie kuchenne złote?

Ze względu na wyrazisty odcień baterie kuchenne złote najlepiej odnajdują się w stonowanym otoczeniu. Rewelacyjnie pasują do kuchni, w której dominuje neutralna biel. Ciekawy, elegancki efekt dają również w połączeniu z czernią, granatem oraz szarością. Gustowna kolorystyka pozwala im z powodzeniem zastępować eleganckie, połyskujące baterie kuchenne chromowane. Choć złoty odcień kojarzy się głównie z klasycznie urządzonym wnętrzem, to odnajdzie się też w modernistycznych aranżacjach. Możesz uczynić z niego główny punkt minimalistycznej, monochromatycznej kuchni białej lub czarnej. Ponadto bateria kuchenna złota pasuje do zlewozmywaków z każdego materiału, w tym zarówno do zlewu stalowego, jak i granitowego. Skomponuje się również z dowolnym blatem, nawet tym marmurowym.

Baterie kuchenne złote — jak wybrać odpowiedni model?

Wybierając baterię kuchenne, kieruj się przede wszystkim jej funkcjonalnością, a dopiero w drugiej kolejności walorami estetycznymi. Najpierw musisz ustalić, czy w konkretnym pomieszczeniu, w połączeniu z innymi elementami armatury i meblami sprawdzi się bateria kuchenna ścienna, czy bateria kuchenna stojąca. Ważna jest także decyzja dotycząca liczby uchwytów, która wpłynie na codzienny komfort użytkowania kranu. Klasyczne baterie kuchenne dwuuchwytowe ułatwiają puszczanie wody o konkretnej temperaturze, za to płynnie regulowane baterie kuchenne jednouchwytowe dają możliwość idealnego dopasowania jej do indywidualnych potrzeb. Dla ekologicznego stylu życia i ograniczenia rachunków za media znaczenie ma także wybór baterii wyposażonej w aerator.

Jak dbać o baterie kuchenne złote?

Decydując się na złotą baterię kuchenną, nie musisz obawiać się o jej czyszczenie. Wystarczy do tego ciepła woda z płynem do naczyń albo łagodne mleczko czyszczące. Aby nie zarysować powierzchni, myj armaturę miękką ściereczką lub miękką stroną gąbki. Najważniejsza jest systematyczność tak, aby nie doprowadzić do osadzania się kamiennego osadu, którego efektem są zmywalne, lecz brzydkie plamy. Najlepszym rozwiązaniem jest codzienne mycie baterii płynem, a następnie dokładne opłukiwanie i wycieranie jej do sucha. Pozostałości wysychającej wody również mogą bowiem doprowadzić do powstania nieestetycznych zacieków. W przypadku baterii kuchennych z wyciąganą wylewką warto pamiętać o czyszczeniu węża, na którym również osadza się kamień z wody.

Baterie kuchenne złote w Bridom.pl

Bridom.pl oferuje baterie kuchenne złote w różnych postaciach. Poza tym, że mamy bogatą ofertę baterii kuchennych jedno- i dwuuchwytowych, to znajdziesz u nas modele przeznaczone do montażu ściennego i nablatowego. Pojawiają się krany wyposażone w wylewkę stałą lub wyciąganą. Dostępne są też praktyczne przy dużych zlewozmywakach baterie kuchenne z elastyczną wylewką. Z pewnością znajdziesz u nas model idealnie pasujący także do odcienia mebli lub ścian swojej kuchni. Poza niebanalnymi bateriami złotymi proponujemy szereg innych kolorów, w tym równie jasne baterie kuchenne białe i baterie kuchenne beżowe, stonowane baterie kuchenne czarne, antracytowe i grafitowe, a także oryginalne baterie kuchenne miedziane. Gwarantujemy profesjonalną pomoc w wyborze armatury do konkretnego wnętrza!