Baterie kuchenne ze stali szlachetnej to jedne z najpopularniejszych modeli od lat. Są ponadczasowe i uniwersalne, pasują do każdego wnętrza kuchni niezależnie od wystroju. Różnorodność modeli pozwoli na dobranie odpowiednich funkcji i designu pod Twój zlewozmywak i kuchnię. W naszej ofercie dostępne są także zestawy zlewozmywaków i baterii, dzięki czemu możesz mieć od razu skompletowane wyposażenie pod montaż i nie musisz martwić się, czy poszczególne elementy będą do siebie pasowały. Baterie kuchenne stal szlachetna będą dobrze wyglądały w nowoczesnych wnętrzach, w retro aranżacjach i w kuchniach w stylu skandynawskim.

Uniwersalne i klasyczne. Baterie kuchenne stal szlachetna

W ofercie baterii kuchennych ze stali znajdziesz modele całkowicie połyskujące, z ceramicznymi elementami głowicy, lub z czarnej stali. W nowoczesnych wnętrzach, a w tym w kuchniach w stylu loft, które cechuje minimalizm i elegancja, czarne modele z połyskującymi częściami będą świetnym rozwiązaniem. Niebarwiona stal jest uniwersalnym materiałem, który swoje zastosowanie znajdzie w każdej kuchni i łazience. W naszej ofercie mamy też baterie kuchenne stal szlachetna, które możesz dokompletować z tą samą linią zlewozmywaka lub wybrać bardziej niezależne modele naścienne. Takie zestawy na pewno ułatwiają montaż i sprawdzą się w każdej kuchni.

Baterie kuchenne stal szlachetna — jak wybrać?

Wybierając odpowiednie baterie kuchenne stal szlachetna warto na wstępie określić, czy potrzebujesz model z elastyczną wylewką, dzięki której możesz przekierować strumień wody w każde miejsce zlewu. To wszystko zależy od tego, czy chcesz dokompletować baterie do jednokomorowego zlewozmywaka, czy bardziej rozbudowanego. Różnorodność białych modeli na pewno umożliwi Ci dobranie odpowiednich baterii pod własne potrzeby i możliwości wnętrza. Dobrze będą się prezentowały z granitowymi zlewozmywakami, z ciemnymi i stalowymi, ale także pasują do białych zlewów. Do najpopularniejszych modeli należą baterie jednouchwytowe, których dźwignia jest ruchoma do przodu, dzięki czemu łatwiej sterować strumieniem wody w przypadku, gdy bateria znajduje się blisko ściany.

Z czym łączyć baterie kuchenne ze stali szlachetnej?

Stal szlachetna w kuchni jest już klasycznym rozwiązaniem. Jest nierdzewna i uniwersalna, ponieważ pasuje do wszelakich trendów wnętrzarskich. Baterie kuchenne stal szlachetna będą dobrze wyglądały w komplecie ze stalowym zlewozmywakiem, ale także w kuchni w stylu loft, gdzie dominują ciemne kolory i metalowe akcesoria. Również w jasnych wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim, stalowe baterie dobrze zaprezentują się z alabastrowym zlewem z granitu. Możliwości łączenia jest naprawdę wiele. Polecamy również zapoznać się z ofertą baterii chromowanych, które mogą być świetnym zamiennikiem modeli ze stali szlachetnej.

Baterie kuchenne stal szlachetna w ofercie bridom.pl

Baterie kuchenne ze stali szlachetnej to rożnorodna oferta, dla osób, które szukają funkcjonalnych i uniwersalnych rozwiązań. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą w naszym sklepie, również dodatkowych akcesoriów kuchennych. Coraz częściej nasi klienci decydują się na zestawy baterii i zlewozmywaków z tej samej linii, dzięki którym ich kuchenne wyposażenie pozostaje spójne. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby samodzielnie dobrać wszystkie potrzebne elementy. Niezależnie, który model wybierzesz, wszystkie stalowe produkty są bardzo trwałe i odporne na rdzę, dlatego z pewnością posłużą Ci przez lata.