Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

W każdej kuchni powinien znaleźć się zlewozmywak, który będzie idealnie dopasowany do potrzeb domowników, a także wystroju i metrażu kuchni. Zlewozmywaki 1 5 komorowe z ociekaczem to produkty, które są pośrednią opcją pomiędzy zlewami jedno- a dwukomorowymi. Doskonale sprawdzą się w kuchniach, w których liczy się wysoki stopień funkcjonalności, jednak nieduża powierzchnia robocza ogranicza możliwość umieszczenia pełnowymiarowego zlewu z dwiema komorami i ociekaczem. W Bridom.pl znajdziesz zlewozmywaki 1,5-komorowe z ociekaczem, a także inne warianty zlewów w wielu wariantach kolorystycznych, więc łatwo znajdziesz dla siebie odpowiednią opcję.

Zlewozmywaki 1,5-komorowe z ociekaczem – dlaczego warto zdecydować się na taką opcję?

Zlewozmywak 1,5-komorowy z ociekaczem to świetna opcja, która zmieści się w większości kuchni, nawet tych, które nie mają zbyt dużego metrażu. Model ten składa się z pełnowymiarowej komory, drugiej mniejszej oraz ociekacza. Te wszystkie elementy tworzą razem funkcjonalną strefę mokrą w kuchni, która umożliwia nie tylko sprawne mycie naczyń, lecz także szybsze przygotowywania półproduktów do gotowania. Zlewy 1,5-komorowe z ociekaczem mogą pełnić trzy sektory: pierwszy z nich odpowiadać będzie za mycie standardowych naczyń, drugi za opłukiwanie owoców i warzyw, rozmrażania mięs i ryb, a trzeci do osuszania. Ociekacz to element, dzięki któremu nie trzeba gospodarować miejsca na dodatkowy, osoby ociekacz na blacie kuchennym. Natomiast zlewozmywaki 1,5-komorowe bez ociekacza to zdecydowanie opcja dla osób, które posiadają zmywarkę bądź dysponują dużym blatem, na którym mogą ustawić suszarkę do naczyń.

Zlewy 1,5-komorowe z ociekaczem – wybierz model, który idealnie dopasuje się do Twojej kuchni

W Bridom.pl oferujemy wiele modeli zlewów, tak, aby każda osoba mogła znaleźć dla siebie idealną opcję. Zlewozmywaki 1,5-komorowe z ociekaczem mogą występować w wielu rozmiarach, nie zmniejszając tym samym ich funkcjonalności. Dostępne są zarówno zlewy 1,5-komorowe z ociekaczem z otworem na baterię, z dodatkowym ociekaczem na mniejszej komorze, jak i większym bądź mniejszym ociekaczem. Zlewozmywaki 1 5 komorowe z ociekaczem można zróżnicować ze względu na sposób montażu i dopasować idealnie do blatu. Najczęściej wybierane modele to te wpuszczane, których kołnierz opiera się o blat, tym samym chroniąc go przed zachlapaniem. Coraz częściej, szczególnie do nowoczesnych aranżacji wybierane są zlewy do podbudowy, które montuje się w blacie od spodu. W tym przypadku zlew jest „schowany” w blacie, dlatego nie można go stosować w przypadku powierzchni nieodpornych na działanie wilgoci. Ostatnim rodzajem są zlewozmywaki montowane na równi z blatem. To bardzo estetyczne rozwiązanie, w którym powierzchnia blatu i zlewu tworzą równą linię.

Zlewozmywaki 1,5-komorowe z ociekaczem – solidne wyposażenie kuchni

W naszej ofercie znajdziesz zlewozmywaki 1 5 komorowe z ociekaczem wykonane z różnych materiałów. Dzięki temu możesz łatwo dopasować je do stylu kuchni. W Bridom.pl dostępne są:

 

Niezależnie od tego, na jaki wariant się zdecydujesz, możesz być pewien, że zlewy będą odporne na działanie wysokich temperatur, uszkodzenia mechaniczne, detergenty i mocniejsze środki chemiczne. Do tego wiele modeli pokrytych jest dodatkowo powłoką antybakteryjną, która nie tylko chroni przed rozmnażaniem się mikroorganizmów, lecz także powstawaniem trudnych do usunięcia zabrudzeń. Co więcej, zamówiony w naszym sklepie internetowym zlewozmywak 1,5-komorowy z ociekaczem nie będzie się odbarwiać przez lata, dzięki wysokiej jakości wykończeniu.

Zlewozmywak 1,5-komorowy z ociekaczem – szeroki wybór w Bridom.pl

Jeśli chcesz kupić zlewozmywak, który będzie służył w Twojej kuchni przez długie lata, zamów go w Bridom.pl. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wyłącznie najwyższej klasy produkty, które zostały stworzone przez renomowanych producentów. Franke, Deante czy Laveo to marki, którym można zaufać. Ogromną zaletą jest to, że nasz asortyment obejmuje zlewozmywaki w wielu kolorach – czarnym, grafitowym, białym, stalowym czy beżowym, więc możesz idealnie dopasować zlew do swojej kuchni.