Zlewozmywaki 1,5-komorowe granitowe, które znajdziesz w Bridom.pl to produkty, które zaskoczą Cię precyzyjnym wykonaniem, odpornością na szok termiczny oraz uszkodzenia. Granit to materiał, który zdobył dużą popularność już kilka lat temu. Wiele osób zdecydowało się na takie rozwiązanie do swojej kuchni i nie żałuje swojej decyzji. Zlewozmywak 1 5 komorowy granitowy to modny wybór, który świetnie wpisze się w klasyczne, eleganckie, jak i minimalistyczne i nowoczesne aranżacje. Sporym atutem zlewozmywaków kuchennych 1,5-komorowych z granitu jest także to, że występują w wielu wersjach kolorystycznych. Dzięki temu można je idealnie dopasować do koloru blatu oraz całego wystroju wnętrza.

Zlew 1 5 komorowy granitowy – funkcjonalne rozwiązanie dla mniejszych kuchni

W naszym sklepie internetowym możesz znaleźć wiele modeli zlewów – narożne, dwukomorowe, czy jednokomorowe. Czym są jednak zlewozmywaki 1.5 komorowe granitowe? To doskonałe produkty do mniejszych kuchni, w których domownicy uwielbiają przygotowywać posiłki i dlatego potrzebują praktycznego zlewu. Pełnowymiarowa komora oraz mniejsza to połączenie, które zapewni funkcjonalność na najwyższym poziomie. Do tego można zdecydować się na modele z ociekaczem lub bez. W naszej ofercie znajdują się także zlewozmywaki 1,5-komorowe granitowe sprzedawane w komplecie z baterią, maskownicą i osprzętem. Mniejsza komora może służyć do rozmrażania produktów spożywczych, płukania owoców i warzyw oraz ich osuszania, mycia delikatnych naczyń oraz przechowywania akcesoriów do mycia naczyń. W tym czasie wciąż masz do dyspozycji większą przegrodę. Zlew 1 5 komorowy granitowy to świetny wybór dla każdej kuchni o mniejszym metrażu oraz posiadaczy zmywarek.

Zlew 1 5 komorowy granitowy solidny i piękny

Zlewozmywaki 1.5 komorowe granitowe wykonane są z mieszanek, w których skład wchodzą m.in. spoiwa akrylowe, gresogranit, żywice oraz główny składnik, czyli kwarc. Jest to bardzo trwały materiał, jeden z najsolidniejszych znanych człowiekowi. Zlewy granitowe odporne są na utratę koloru, powstawanie przebarwień, pęknięć czy innych uszkodzeń. Do tego są to produkty, które wytrzymują krótkotrwałe działanie wysokich temperatur, nawet 280˚C. Dostępne w naszej ofercie zlewozmywaki 1,5-komorowe granitowe to produkty pochodzące od najlepszych marek, które tworzą autorskie mieszanki, tworzące najlepsze zlewy granitowe na rynku. Co więcej, wiele modeli pokrytych jest także powłokami antybakteryjnymi na bazie srebra, które zapobiegają rozwojowi mikroorganizmów oraz zapewniają higieniczną czystość. Granit to także materiał o pięknej, miłej w dotyku strukturze, która wygląda bardzo elegancko i modnie. Zlewozmywak granitowy może stać się główną ozdobą kuchni!

Zlewozmywak 1 5 komorowy granitowy – modna i stylowa kuchnia z idealnie dopasowanym wyposażeniem

Zlewozmywaki 1.5 komorowe granitowe można zamontować na trzy sposoby. Każdy z nich dostosowany jest do innego rodzaju blatu, a do tego zapewnia inne wrażenia wizualne. Zlewozmywaki kuchenne 1,5-komorowe wpuszczane z granitu doskonale wyglądają w klasycznych aranżacjach. Krawędź zlewu opiera się w tym wariancie o blat, izolując go przed wilgocią. To opcja, którą można stosować z drewnianymi powierzchniami. Zlewozmywaki kuchenne 1,5-komorowe podwieszane to z kolei nowoczesne rozwiązanie, gdzie zlew umieszcza się w blacie od spodu. Nawierzchnia szafki nie jest więc chroniona przed wilgocią, więc lepiej sprawdzą się tutaj blaty granitowe i z konglomeratu kwarcowego. Ostatni sposób to zlew montowany na równi z blatem. To gratka dla miłośników nowych i minimalistycznych rozwiązań oraz estetów stawiających na blaty z kamienia naturalnego i kompozytowych.

Zlew 1 5 komorowy granitowy w Bridom.pl

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroką gamę zlewów granitowych, które są niezwykle trwałe, estetyczne i odporne na ząb czasu. Jeśli szukasz innych rozwiązań, zachęcamy do zapoznania się z naszą całą ofertą. W naszym asortymencie znaleźć można zlewozmywaki kuchenne 1,5-komorowe stalowe czy nowoczesne zlewozmywaki kuchenne 1,5-komorowe Tectonite i wiele więcej. Postaw na najlepszych producentów takich jak Franke, Deante czy Laveo i przemyśl wybór zlewu dwa razy, ponieważ modele granitowe zostaną z Tobą przez kilkadziesiąt lat.