Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Zlewozmywaki 1,5-komorowe Tectonite to innowacyjne produkty, które są autorskim rozwiązaniem wprowadzonym na rynek przez szwajcarską markę Franke. Zlewozmywaki 1,5-komorowe z Tectonite znakomicie będą wyglądać szczególnie w nowoczesnych kuchniach oraz tych w stylu skandynawskim. Charakteryzuje je minimalizm, który jest świetną bazą do tworzenia niesamowitych aranżacji wnętrz. Kompozyt Tectonite dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych takich jak m.in. onyx, biały polarny, orzechowy, kamienny szary i klasyczny biały. Dzięki temu zlewozmywaki 1 5 komorowe Tectonite można dopasować do wielu stylizacji wnętrz.

Zlewozmywaki 1,5-komorowe Tectonite – nowoczesny materiał na miarę XXI wieku

Zlewozmywaki 1 5 komorowe Tectonite wyróżnia nie tylko prosty, ale zarazem piękny design, lecz także niesamowite właściwości, które doskonale sprawdzają się w nowoczesnych kuchniach. Czym charakteryzuje się kompozyt Tectonite? To materiał, który przypomina swoim wyglądem granit, jest on jednak połączeniem długich włókien szklanych pozyskanych z piasku i żywicy poliestrowej. Dzięki temu zlewozmywaki 1,5-komorowe Tectonite można poddać recyklingowi. Zlewy te cechują się bardzo niską wagą, a przy tym odpornością na liczne uszkodzenia mechaniczne. Ponadto, są one odporne na krótkotrwałe działanie wysokich temperatur, sięgających niemal 300°C, a także gwałtowne zmiany ciepła i zimna. Dodatkowo zlewozmywaki Tectonite pokryte są powłoką zapobiegającą rozwojowi bakterii, pojawiania się trudnych do usunięcia zabrudzeń czy przebarwień. Całość dopełnia ochrona przed promieniowaniem UV, dzięki której produkty zachowują swój kolor na bardzo długi czas. Jeśli jednak celujesz w klasyczne i znane rozwiązania, postaw na zlewozmywaki 1,5-komorowe granitowe lub zlewozmywaki 1,5-komorowe stalowe, które również znajdziesz w naszej ofercie.

Zlewozmywaki 1,5-komorowe Tectonite – znajdź idealny wariant dla siebie

W Bridom.pl stawiamy na zróżnicowany asortyment wysokiej jakości, który został wyprodukowany przez najlepsze marki na rynku, takie jak Franke. Dlatego też w naszej ofercie znajdziesz m.in. zlewozmywaki 1,5-komorowe z ociekaczem oraz zlewozmywaki 1,5-komorowe bez ociekacza z Tectonite. Półtorakomorowe zlewy to świetna opcja do kuchni o mniejszym metrażu lub dla użytkowników zmywarek. Jeśli chcesz idealnie dopasować zlew do blatu, możesz zdecydować się także m.in. na zlewozmywaki 1 5 komorowe Tectonite wpuszczane lub do podbudowy. Zlewozmywaki możesz zamówić w wielu konfiguracjach: z otworem na baterię lub zabudowane, w zestawie z baterią lub bez niej oraz w wielu wariantach rozmiarowych. Wybór należy do Ciebie!