Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Zlewozmywak półtorakomorowy podwieszany to znakomite rozwiązanie dla nowoczesnych kuchni, w których liczy się minimalizm, funkcjonalność oraz estetyka. Decydując się na zlew 1,5 komorowy podwieszany, można łatwo zadbać o porządek w kuchni oraz czystość samego zlewozmywaka. Ten sposób montażu charakteryzuje się tym, że zlew umieszczony jest w blacie od spodu, jego kołnierz nie opiera się na powierzchni szafek. Dzięki temu pod krawędziami zlewozmywaka nie gromadzą się pozostałości po przygotowaniu posiłków. Tym samym jest to bardzo higieniczne rozwiązanie. Co więcej, zlewozmywak 1 5 komorowy podwieszany umożliwia szybsze i skuteczniejsze sprzątanie powierzchni roboczych, ponieważ wszystkie okruszki można jednym ruchem ręki zgarnąć do zlewu bez obaw o utknięcie pod kołnierzem.

Zlew 1 5 komorowy podwieszany – praktyczne wyposażenie kuchenne

Zlewozmywaki kuchenne 1,5-komorowe podwieszane są niezwykle funkcjonalne. Konstrukcja zawierająca półtorej komory sprawdzi się w kuchniach o niewielkim metrażu, u posiadaczy zmywarek oraz osób, które rzadko gotują. Dodatkowa połowa przegrody świetnie nadaje się do mycia i osuszania warzyw i owoców, rozmrażania produktów spożywczych oraz czyszczenia delikatnych przedmiotów, takich jak np. filiżanki z kruchej porcelany czy szklane kieliszki. Wybierając dodatkowo zlew podwieszany, mamy gwarancję higienicznej czystości. Pod kołnierzem takiego zlewozmywaka nie będą gromadzić się, a w konsekwencji rozmnażać mikroorganizmy, których obecność prowadzi również do zniszczenia blatu, jak i samego zlewu. Jeśli jednak zdecydujemy się na zlewozmywak kuchenny 1,5-komorowy wpuszczany, pamiętajmy o trwałym i solidnym zabezpieczeniu połączenia z blatem. Wtedy również otrzymamy gwarancję bezwzględnej czystości i jakości na lata.

Zlewozmywak 1 5 komorowy podwieszany – styl, materiał i kolor

W naszym sklepie internetowym Bridom.pl oferujemy liczne modele i konfiguracje zlewów jedno-, dwu- i półtorakomorowych. Dostępne są one w wielu wariantach kolorystycznych. Różnią się także materiałem, z którego są wykonane. Zlewozmywak 1 5 komorowy podwieszany możesz łatwo dopasować do kolorystyki i stylu swojej kuchni, ponieważ w naszym asortymencie znajdują się wersje ciemniejsze takie jak czerń, grafit czy antracyt, klasyczne stalowe, minimalistyczne białe czy beżowe i kawowe. Jeśli chodzi natomiast o materiał, zlew 1 5 komorowy podwieszany może być wykonany z granitu, stali szlachetnej, czy nowoczesnego tworzywa, jakim jest Tectonite. Granit to bardzo trwała opcja, w której składzie znajduje się kwarc, czyli jeden z najtrwalszych materiałów znanych na ziemi. To także rozwiązanie eleganckie i bardzo gustowne. Stal szlachetna ma natomiast pozbawioną jakichkolwiek porów powłokę, jest gładka, higieniczna i pięknie połyskuje. To klasyczne i uniwersalne rozwiązanie. Tectonite to z kolei autorski materiał marki Franke, który jest podobny do granitu, jednak jest o wiele trwalszy i lżejszy. Tectonite jest także ekologiczny, nadaje się do recyklingu.

Zlew 1 5 komorowy podwieszany – najlepsze rozwiązania w Bridom.pl

Jeśli chcesz wyposażyć swoją kuchnię w najlepsze rozwiązania dostępne na rynku, postaw na zlewozmywak 1,5 komorowy podwieszany producentów takich jak Franke, Deante czy Laveo. To solidne, praktyczne i estetyczne zlewozmywaki, które doskonale będą prezentować się w towarzystwie blatów z dobrze zabezpieczonego przed wilgocią litego drewna, granitu czy konglomeratu kwarcowego. Część zlewów oferowana jest w pakiecie z baterią, zachęcamy jednak do zapoznania się z naszą całą ofertą i wybrania najlepszych rozwiązań dla swojej kuchni i nie tylko.