Wanny wolnostojące to prawdziwy hit ostatnich sezonów. W naszym sklepie znajdziesz je w różnych rozmiarach, co umożliwi wybór armatury pasującej do łazienki o dowolnym metrażu. Do najbardziej okazałych i komfortowych należą wanny wolnostojące 180 cm. Długość jest idealna dla dorosłych użytkowników, a pojemność dostateczna do wygodnego ułożenia ciała. Takie warunki gwarantują przyjemną kąpiel i stuprocentowy relaks. Wybierając wannę wolnostojącą w Bridom.pl, sięgasz po armaturę łazienkową wysokiej jakości. Oferujemy produkty znanych i cenionych w branży marek. Z nami masz pewność, że urządzisz łazienkę nie tylko zgodną z aktualnymi trendami, ale też zapewniającą optymalne warunki codziennej pielęgnacji.

Wanny wolnostojące 180 cm - elegancja i wygoda

Bez względu na styl, w jakim urządzona jest łazienka, wanny wolnostojące 180 cm zawsze dają wrażenie luksusu i wyrafinowania. We wnętrzach nowoczesnych warto zestawić taką wannę z minimalistycznym wyposażeniem. Najlepiej ograniczyć się do monochromatycznych mebli łazienkowych o prostym designie i do umywalki dopasowanej kształtem do wanny. Jeśli łazienka jest utrzymana w stylu klasycznym, retro lub vintage, warto dobrać do niej armaturę o podobnym charakterze. Spójny wizualnie efekt dadzą więc stylizowane baterie wannowe stojące czy meble o ponadczasowym designie, np. te z elementami drewnianymi. Także dobierając umywalkę, warto odejść od współczesnej geometryczności i prostoty, pozwalając sobie na więcej fantazji i eklektyzmu.

Gdzie sprawdzają się wanny wolnostojące 180 cm?

Stosunkowo duże gabaryty sprawiają, że wanny wolnostojące 180 najlepiej sprawdzają się w przestronnych pokojach kąpielowych. Pasują do pomieszczeń stylizowanych na fińskie łaźnie lub eleganckie salony SPA. Świetnie będą pasowały do łazienek o dużym metrażu, w których staną się głównym punktem pomieszczenia. Warto wtedy ograniczyć pozostałe elementy aranżacji do umywalki z szafką i ewentualnego kącika z toaletą. Wbrew pozorom wanny 180 cm to armatura przeznaczona nie tylko dla wysokich osób. Każdemu zapewnią swobodę podczas kąpieli, czyniąc ją chwilą spokoju i efektywnej regeneracji. Duże wanny wolnostojące to jednak nie tylko propozycja do prywatnych mieszkań. Takie modele sprawdzą się też jako element wyposażenia łazienki w dobrym hotelu lub pensjonacie.

Wanny wolnostojące 180 cm - jak wybrać model dla siebie?

Decydując się na wannę o określonej długości, możesz skupić się na jej pozostałych wymiarach, czyli szerokości i wysokości. Szczególne znaczenie ma parametr drugi, który przekłada się na głębokość armatury, czyli też objętość wody możliwej do wykorzystania. Te wymiary wpłyną natomiast na komfort samej kąpieli. Przed wyborem wanny określ więc, jakie są preferencje Twoje i pozostałych domowników. Pamiętaj, że wysokość, tudzież głębokość wanny ma szczególne znaczenie w łazienkach, z których korzystają dzieci i osoby o ograniczonej mobilności. Zbyt wysokie ścianki będą bowiem sprawiały trudność podczas wchodzenia i wychodzenia z wanny. Z drugiej strony, zbyt niskie ścianki ograniczą możliwość dziecięcych zabaw w wodzie i zwiększą prawdopodobieństwo zachlapania podłogi.

Wanny wolnostojące 180 cm w ofercie Bridom.pl

W asortymencie Bridom.pl dostępne są wanny wolnostojące 180 cm o różnych kształtach, profilach oparcia i odmiennej szerokości. Daje to wiele opcji wyboru, umożliwiając dostosowanie modelu do konkretnego wnętrza i do indywidualnych oczekiwań. Proponujemy armaturę łazienkową dostarczaną przez czołowych producentów. Wszystkie wanny są wykonane z najwyższą starannością i są produkowane z trwałych materiałów. W niektórych modelach akryl jest wzmacniany włóknem szklanym. Możesz mieć pewność, że wybrany model nie tylko zachowa pierwotną estetykę, ale też będzie Ci służył przez długi czas. Ponadto wanny wolnostojące 180 są wyposażone w korek klik-klak.