Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Funkcjonalne umywalki 70 cm to modele stosunkowo duże, a dzięki temu sprawdzające się nie tylko w prywatnych domach, ale i w obiektach publicznych. Zapewniają maksymalny komfort codziennej pielęgnacji, a w niektórych sytuacjach pozwalają na jednoczesne użytkowanie przez dwie osoby. Ich gabaryty doskonale pasują do przestronnych łazienek, w których także inne elementy wyposażenia są proporcjonalnie duże. W Bridom.pl oferujemy umywalki 70 cm różniące się szczegółowymi parametrami. Poza wymiarami inne są materiały, z których je wykonane, a także sposoby ich montażu. Umożliwi Ci to wybór armatury, która najlepiej pasuje do konkretnej łazienki, a której design jest zgodny z Twoimi preferencjami.

Gdzie sprawdzą się umywalki 70 cm?

Ze względu na spory rozmiar umywalki 70 cm najlepiej prezentują się w łazienkach o sporym metrażu. Dając możliwość jednoczesnego korzystania nawet dwóm osobom, duże umywalki są doskonałym wyborem do mieszkań rodzin wielodzietnych. Są też najlepszym rozwiązaniem dla osób wysokich, które potrzebują sporo miejsca do wygodnego wykonania podstawowych zabiegów higienicznych. Ponadto umywalki 70 cm sprawdzają się w łazienkach firmowych oraz w obiektach użyteczności publicznej, gdzie korzysta z nich wiele osób mających zróżnicowane potrzeby. Jeśli chodzi o aranżację, to z uwagi na swoje kształty i wielkość, umywalki 70 cm szczególnie dobrze prezentują się we wnętrzach nowoczesnych, choć można atrakcyjnie wkomponować je w wystrój klasyczny.

Z jaką armaturą łączyć umywalki 70 cm?

Jako że umywalki 70 cm to modele przede wszystkim prostokątne, najlepiej pasują do wanien i brodzików o podobnych kształtach. W przestronnym pomieszczeniu szczególnie elegancko odnajdzie się umywalka prostokątne 70 cm z wanną prostokątną wolnostojącą i dopasowaną ubikacją o misie z wyrazistymi kątami ostrymi. Choć niewprawione oko nie widzi większej różnicy w materiałach wykorzystywanych do produkcji armatury łazienkowej, to do umywalki 70 cm z ceramiki warto dobierać elementy wykonane z tego samego surowca. Podobnie jest z konglomeratem. Zachowaj spójność form i kolorów, a z pewnością stworzysz wnętrze modne, estetyczne i funkcjonalne!

Jak dobrze wybierać umywalki 70 cm?

Decydując się na umywalkę 70 cm, pamiętaj o dokładnym wymierzeniu miejsca, jakim dysponujesz. Poza dłuższym bokiem musisz bowiem zwrócić uwagę na ten krótszy, który w każdym modelu ma nieco inną długość. Umywalka musi się zmieścić pomiędzy innymi elementami wyposażenia, ale powinna też dawać wystarczającą przestrzeń do swobodnego wykonywania różnych czynności. Poszczególne umywalki 70 cm różnią się też rodzajem montażu. Wybierając umywalkę nablatową, musisz zadbać o odpowiedni, odporny na wilgoć blat. Decydując się na model meblowy, musisz dopasować armaturę do szafki, z którą będzie zestawiona. Zastanów się przy tym, czy umywalka ma mieć otwór na baterię. Dla zwiększonego komfortu użytkowania i pielęgnacji warto rozważyć nowoczesną umywalkę z powłoką ochronną.

Umywalki 70 cm w ofercie Bridom.pl

W Bridom.pl dostępne są umywalki 70 cm pochodzące od sprawdzonych producentów armatury cenionej w Polsce i w Europie. To dla Ciebie gwarancja ich wysokiej jakości. Tworzone z precyzyjnie dobranych surowców, wykazują się odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Dzięki temu przy standardowym użytkowaniu zachowują swoje właściwości przez długi czas. W naszej ofercie znajdziesz umywalki 70 cm o rozmaitych parametrach. Są to głównie umywalki ceramiczne i konglomeratowe, co sprawia, że pięknie wyglądają i są proste w pielęgnacji. Jeśli chodzi o sposób montażu, to oferujemy zarówno umywalki nablatowe, jak i meblowe, posiadające otwór na baterię lub nie. Wybrane modele mają też przelew, a niektóre są dodatkowo wyposażone w powłokę ochronną.