Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Spore wymiary umywalki 100 cm sprawiają, że sprawdza się nie tylko w prywatnych domach, ale przede wszystkim w obiektach użyteczności publicznej. Duże i trwałe umywalki są doskonałym wyborem do firm, urzędów i instytucji. W Bridom.pl znajdziesz umywalki 100 cm łączące w sobie wysoką funkcjonalność i atrakcyjny design. Staranność wykonania i wykorzystanie wysokogatunkowych materiałów wpływa na ich trwałość. Nawet regularna, intensywna eksploatacja pozwala im zachować atrakcyjny wygląd przez wiele lat. Są przy tym odporne na działanie czynników mechanicznych, zarysowania i pęknięcia. Oferujemy modele pojedyncze i podwójne, co dodatkowo zwiększa możliwości ich wykorzystania.

Gdzie sprawdzą się umywalki 100 cm?

Z uwagi na swoje duże rozmiary umywalki 100 cm sprawdzają się przede wszystkim w tych łazienkach, z które są często użytkowane. Są idealne do łazienek publicznych i firmowych, jednak mogą też sprawdzić się w domu wielodzietnej rodziny. Modele podwójne warto rozważyć w toaletach nie tylko firmowych, ale też urzędowych, szkolnych, czy restauracyjnych. W przestronnych łazienkach lub pokojach kąpielowych duże umywalki mogą okazać się elementem spójnym z pozostałym wyposażeniem. Wprowadzą wrażenie dostojności i elegancji. Dzięki różnorodności dostępnych modeli umywalki 100 cm można dobrać do wnętrz urządzonych w dowolnym stylu, co zdecydowanie ułatwi aranżację łazienki.

Do jakiej armatury pasują umywalki 100 cm?

W zależności od modelu i od miejsca, w jakim znajdują się umywalki 100 cm, można łączyć je z wieloma elementami armatury. Przede wszystkim sprawdzą się w połączeniu ze spójnymi stylistycznie miskami wc. Taki komplet jest doskonały do ubikacji publicznej, firmowej, restauracyjnej czy znajdującej się w jakimkolwiek innym obiekcie. Dla zachowania estetyki warto dobrać umywalkę i miskę z tego samego materiału, w jednakowym odcieniu i zbliżonym kształcie. Natomiast baterie do umywalek powinny być przede wszystkim praktyczne. Oczywiście, jeśli chodzi o baterie do umywalki 100 cm podwójnej, to koniecznie wybierz dwa jednakowe modele. Forma umywalek sprawia, że najlepsze będą baterie stojące jednouchwytowe.

Czym kierować się przy wyborze umywalki 100 cm?

Jako że umywalki 100 cm mają już określony podstawowy wymiar, to wybierając konkretny model, zwróć uwagę na ich szerokość i głębokość. Ze względu na specyfikę dużych umywalek najważniejsze jest jednak ustalenie, czy potrzebujesz umywalki pojedynczej, czy podwójnej, z dwiema osobnymi bateriami i odrębnymi odpływami. Jest to zdecydowanie najważniejsza kwestia, po której możesz skupić się na detalach wizualnych. Dobierz model umywalki 100 cm o szerokości rantów, która jest dla Ciebie najdogodniejsza i staraj się dopasować armaturę pod względem wzornictwa do innych elementów wyposażenia, w tym ubikacji lub wanny. Wybierając umywalkę meblową podwójną, upewnij się też, czy producent oferuje do niej dedykowaną szafkę o odpowiednich wymiarach.

Umywalki 100 cm w ofercie Bridom.pl

W Bridom.pl dostępne są głównie umywalki 100 cm ceramiczne i konglomeratowe. Wszystkie są wykonane równie precyzyjnie i z materiałów doskonałych gatunkowo, co decyduje o ich wytrzymałości i trwałości. Możesz przy tym wybrać materiał, który najlepiej połączy się z innymi elementami armatury, które już znajdują się w łazience. Przede wszystkim jednak oferujemy umywalki pojedyncze i podwójne. Te drugie mają dwa odrębne odpływy i otwory na osobne baterie. Poza tym oferowane modele umywalek różnią się od siebie szczegółami konstrukcyjnymi. Mają nieco inny kształt i nieznacznie odmienne wymiary. Inny jest także ich ogólny charakter, dzięki czemu możesz wybrać model pasujący do różnych wnętrz, zarówno tych utrzymanych w stylu bardziej klasycznym, ja =k i typowo modernistycznych.