Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Miski WC stanowią świetne rozwiązanie dla każdej nowoczesnej łazienki. Zróżnicowane kształty umożliwiają dobranie idealnego modelu do wystroju i aranżacji danego pomieszczenia. Owalne, kwadratowe czy prostokątne warianty można bardzo łatwo dopasować do umywalek lub pozostałego wyposażenia. Wykonane z wysokiej jakości m.in. ceramiki lub duroplastu, miski WC łączą w sobie trwałość na lata z pięknym designem oraz odpornością na działanie silnych środków czyszczących i lekkich uszkodzeń mechanicznych. Ponadto, wisząca konstrukcja pozwala bardzo łatwo utrzymać czystość w łazience.

Miski WC – nowoczesne wyposażenie każdej łazienki

Warto również zwrócić uwagę na innowacyjne systemy podnoszące komfort korzystania z tego typu toalet. Jednym z nich jest StreamOn. To nowy system spłukiwania, który doskonale radzi sobie z zabrudzeniami i zapewnia zwiększony standard higieny. Coraz częściej stosowane są również powłoki, np. CleanPro, która zapobiega tworzeniu się nieestetycznych osadów, powstających z wody i detergentów. Coraz częściej wybieranym rozwiązaniem jest bezkołnierzowa miska. Toaleta o takiej charakterystyce pozwala zachować bardzo wysoki poziom higieny. Od standardowych ubikacji różni się tym, że w jej budowie nie zastosowano trudnodostępnego rantu, znanego z klasycznych toalet. Dzięki temu nie zalegają pod nim zanieczyszczenia i szkodliwe dla zdrowia bakterie. Dlatego też jest to bardzo łatwa w czyszczeniu miska. Toaleta o takiej konstrukcji wygląda także schludniej i nowocześniej. Co więcej, miski bezkołnierzowe pokrywane są często powłoką uniemożliwiającą zaleganie osadów oraz zużywają mniej wody.

Miski WC – najlepsza jakość i trwałość na lata

W Bridom.pl można znaleźć miski w różnych konfiguracjach – z deską zwykłą, wolnoopadającą, a także z systemem podtynkowym. Dostępne są także różne rozmiary toalet, które zapewnią wygodne korzystanie z nich osobom wysokimi i niskim. Są to ponadto produkty pochodzące od renomowanych producentów, którzy stawiają na wysoką jakość i materiały najwyższej jakości takich jak Cersanit, Deante, Roca itd.


Sprawdź również: