Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Miski WC bezkołnierzowe prezentowane w ofercie sklepu internetowego bridom.pl to gwarancja jakości oraz czystości. Ponieważ łazienka jest miejscem narażonym na największą ilość bakterii, warto zainwestować w rozwiązanie, które znacząco wpłynie na ich ograniczone występowanie. Miski WC bezkołnierzowe z pewnością pomogą Ci w osiągnięciu tego celu. Ponadto decydując się na jeden z modeli misek, wprowadzisz do łazienki niezwykle stylowe, a także funkcjonalne urządzenie. Utrzymanie go w nienagannej czystości jest niezwykle proste. Dlatego sprawdź propozycje dostępne w Bridom i wyposaż swoją łazienkę w elegancki produkt bezpieczny dla Twojej rodziny. Dołącz do grona zadowolonych Klientów ceniących sobie zdrowie, a także szeroko rozumiany komfort funkcjonowania!

Miski WC bezkołnierzowe – na czym polega ich fenomen?

Innowacyjność misek bezkołnierzowych oparta jest na sposobie rozprowadzania wody podczas jej spłukiwania. Otóż kształt misy umożliwia przedostawanie się strumienia wody wzdłuż jej całkowitego obwodu. Niesie to za sobą bardzo istotną zaletę, a mianowicie kamień obecny w wodzie nie osadza się tak uporczywie w muszli, jak w przypadku tradycyjnych sedesów z kołnierzami. Dlaczego? Ponieważ miski WC bezkołnierzowe pozbawione są licznych zakamarków, co zdecydowanie ułatwia zachowanie czystości.

Ale to nie wszystko! Nowoczesna technologia tego typu mis powoduje, że zużycie dystrybuowanej po ich obwodzie wody jest znacznie niższe niż w toaletach z kołnierzami. Ten ekonomiczny argument zwykle bardzo przemawia do naszych Klientów.

Miski WC bezkołnierzowe – toaleta pozbawiona bakterii to podstawa

Oprócz wyżej wymienionych korzyści miski WC bezkołnierzowe mają jedną, najważniejszą zaletę - eliminują namnażanie się bakterii. Otóż okrężny ruch strumienia wody podczas spłukiwania sedesu ogranicza jej rozchlapywanie, czyli wydostawanie się na zewnątrz muszli klozetowej. Dzięki temu Twoja toaleta będzie miejscem bezpiecznym dla Ciebie i Twoich domowników. Wszelkiego rodzaju nieczystości, w tym drobnoustroje czy też szkodliwe dla zdrowia bakterie nie rozprzestrzenią się wokół sedesu. Co więcej, brak zakamarków w postaci kołnierza uniemożliwia im rozwój wewnątrz misy.

Wszystko to sprowadza się do łatwiejszej, a przede wszystkim mniej wymagającej czynności sprzątania WC. Ceramikę bezkołnierzową oczyścisz preferowanymi środkami chemicznymi bez użycia większej siły lub bez konieczności długotrwałego szorowania szczelin.

Miski WC bezkołnierzowe – o czym warto pamiętać przed zakupem?

Przeglądając miski WC bezkołnierzowe znajdujące się w naszej ofercie, z pewnością dostrzeżesz, że są one dostępne w standardowych wersjach, czyli jako sedes stojący bądź podwieszany. Instalacja obu tych wariantów nie różni się niczym od montażu tradycyjnych mis z kołnierzami. Na co zatem zwrócić uwagę, zanim dokonasz zakupu konkretnego modelu? Jeżeli wybierzesz toaletę stojącą, koniecznie zorientuj się, czy masz do czynienia z odpływem poziomym, czy też pionowym. Nie bez znaczenia jest również rodzaj instalacji. Sprawdź, w jaki sposób przebiega montaż - wyłącznie do podłogi tudzież z maksymalnym dosunięciem do ściany. Jeśli natomiast Twój wybór padnie na sedes wiszący, miski WC bezkołnierzowe należy dopasować do odpowiedniego stelaża.

Na koniec nie zapomnij o dość istotnym elemencie toalety, jakim jest deska. W bridom.pl znajdziesz różnorodne deski sedesowe, które z łatwością dobierzesz do mis bezkołnierzowych. Oczywiście pamiętaj, aby kształt deski pasował do wybranej przez Ciebie miski.