Jedne z najważniejszych elementów funkcyjnych w systemach kanalizacyjnych to syfony do umywalek. To one odpowiadają za skuteczne odprowadzanie wykorzystywanej wody do ścieków. Dzięki temu woda znika chwilę po jej wypuszczeniu, a Ty unikasz gromadzenia się gazów w instalacji. To natomiast chroni przed nieprzyjemnymi zapachami i jest po prostu higieniczne. W Bridom.pl znajdziesz syfony do umywalek w różnych wariantach. Oferujemy modele produkowane przez marki cenione w branży. Każdy produkt jest wykonane z odpornych na uszkodzenia materiałów, które decydują o jego trwałości i niezawodności. Proponowane syfony są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych i mają odmienny design, co pozwala Ci wybrać model najlepiej pasujący do określonej umywalki i wystroju danej łazienki.

Syfony do umywalek - charakterystyka produktu

Funkcjonalne syfony do umywalek to obowiązkowe elementy, bez których korzystanie z baterii umywalkowej oraz z samej umywalki nie byłoby możliwe. To one bowiem odpowiadają za gromadzenie wypuszczanej wody i odprowadzanie jej do ścieków, Dzięki temu możesz swobodnie korzystać z wody użytkowej bez obaw, że będzie zalegać, generując nieprzyjemne zapachy i szkodliwe gazy. Żeby jednak syfony do umywalek mogły skutecznie pełnić swoją rolę, muszą być odpowiednio dopasowane do baterii i umywalek, do których są podłączone. Poprawnie działające syfony mają też odpowiedni kształt, który ułatwia odprowadzanie wody tak, by zawsze dokładnie spływała, nie cofając się i nie zatykając dalszej części kanalizacji. Z tego powodu dominują syfony rurowe i butelkowe, które zapewniają optymalny przepływ cieczy.

Jak dobierać odpowiednie syfony do umywalek?

Podstawą wyboru syfonu jest dopasowanie go do baterii umywalkowej, z której wypływać będzie woda przepływająca następnie do syfonu. Model musi być też dostosowany do przestrzeni znajdującej się pod umywalką. Od dostępnego miejsca zależy bowiem, czy wybierzesz syfon butelkowy, czy rurowy. Pierwszy z nich jest rodzajem bardziej uniwersalnym, ponieważ jego niewielki rozmiar wpasuje się do każdej łazienki. Natomiast syfony do umywalek o kształcie rurowym są przeznaczone raczej do bardziej przestronnych pomieszczeń, w których montuje się większe umywalki z dostatecznie dużą przestrzenią wokół nich. Poza tym syfony są dostępne w różnych wariantach wzorniczych. Pozwoli Ci to wybrać model pasujący do określonej umywalki, tworzący z nią stylowy komplet, który harmonijnie skomponuje się z aranżacją całej łazienki.

Syfony do umywalek w asortymencie Bridom.pl

W Bridom.pl dostępne są syfony do umywalek o rozmaitych kształtach i rozmiarach. Masz więc możliwość precyzyjnego dopasowania modelu, który będzie najlepiej działał przy umywalce, jaką dysponujesz. Oferujemy modele pionowe i poziome o odmiennych wymiarach. Poza tym część modeli jest wyposażona w dodatkowe udogodnienia, które chronią przed zatykaniem i usprawniają odpływ zużytej wody. Niektóre są dostępne w komplecie z praktycznymi korkami typu klik-klak. Proponowane syfony różnią się też długością oraz rodzajem przyłącza, które musi być dopasowane do całej instalacji. Co więcej, spośród oferowanych modeli możesz dobrać syfon o odpowiadającym Ci designie, najlepiej pasujący do armatury w Twojej łazience. Oferujemy syfony do umywalek białe, czarne, złote, chromowane.