Praktyczne i eleganckie szafki z umywalką wiszące to pomysł sprawdzający się łazienkach o dowolnej aranżacji. Różnorodność modeli dostępnych na rynku pozwala wybrać szafkę o rozmiarach, które perfekcyjnie wpasują się w wystrój konkretnego pomieszczenia. W asortymencie Bridom.pl bez problemu znajdziesz kompaktowe modele do niewielkich toalet, ale też szerokie szafki z umywalką wiszące do dużych łazienek lub pokoi kąpielowych. Zróżnicowana oferta daje też możliwość dopasowania mebli nie tylko pod względem ich rozmiarów, ale też wyposażenia i koloru. Wszystkie proponowane modele są wykonane z najwyższą starannością. Wyprodukowane przez cenione na rynku marki, zachwycają funkcjonalnością, trwałością i modnym wzornictwem.

Gdzie sprawdzają się szafki z umywalką wiszące?

W zależności od konkretnych wymiarów szafki z umywalką wiszące mogą sprawdzić się dosłownie w każdej łazience. Kompaktowe modele są idealne do pomieszczeń o niewielkim metrażu. Nie tylko bezproblemowo wkomponują się w ograniczoną przestrzeń, ale dodatkowo zostawią wolne miejsce pod szafką. Możesz zagospodarować je na własny sposób, np. przechowując tam wiadro lub miskę. Poza tym szafki z umywalką wiszące atrakcyjnie prezentują się we wszelkich modernistycznych wnętrzach. Dobrze wkomponują się więc w aranżację nowocześnie urządzonej łazienki tak prywatnej, jak i firmowej. Pasują nie tylko do łazienek, ale też do samych toalet, w których będą stanowiły jedyny element wyposażenia, poza ubikacją. W przestronnym pomieszczeniu możesz zestawić je z innymi meblami, w tym z dopasowanymi szafkami stojącymi.

Szafki z umywalką wiszące - wybierz model dla siebie

Jak wszystkie meble łazienkowe, tak i szafki z umywalką wiszące dobierz przede wszystkim pod względem wielkości. Przed zakupem warto wymierzyć pomieszczenie i dokładnie sprawdzić, jaka przestrzeń może zostać zagospodarowana przez szafkę. Pamiętaj, że znaczenie mają nie tylko wymiary samej szafki. Liczy się także swoboda dojścia do mebla i wykonania przy nim podstawowych czynności pielęgnacyjnych. Poza tym musisz mieć bezproblemową możliwość otwierania drzwiczek lub szuflad. Dodatkowo upewnij się, że instalacja wodno-kanalizacyjna w Twojej łazience daje możliwość zamontowania konkretnego modelu umywalki tworzącej komplet z szafką. Dopiero mając pewność, że wszystkie kwestie techniczne są właściwie dobrane, możesz skupić się na designie i wybierać szafki z umywalką wiszące w zależności od koloru czy rodzaju wykończenia.

Szafki z umywalką wiszące w Bridom.pl

W Bridom.pl znajdziesz szafki z umywalką wiszące w wielu odsłonach. Oferujemy modele o różnych wymiarach i o odmiennym wyposażeniu. Dostępne są zarówno szafki z półkami, jak i z szufladami. W większości mebli półki mają opcję regulacji wysokości. Zależnie od modelu fronty szafek są bezuchwytowe lub wyposażone w ergonomiczne, estetycznie wykończone uchwyty. Ponadto w różnych szafkach otwory na baterie umywalkowe znajdują się w innym miejscu. Część modeli ma je pośrodku dłuższego boku umywalki, w innych znajdują się przy krótszej krawędzi. Oprócz tego proponowane szafki z umywalką wiszące różnią się kolorami frontów. Dzięki temu łatwiej będzie Ci dopasować konkretny model do określonego wnętrza lub do własnego gustu. Dominuje kolor biały i szary, lecz popularna jest też czerń czy różne odcienie drewna.