Zastanawiasz się nad wyposażeniem niewielkiej, ograniczonej pod względem przestrzeni łazienki w swoim domu lub mieszkaniu! Bez obaw! Z pewnością urządzenie takiego pomieszczenia nie należy do najprostszych, dlatego wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom, oferując szafki łazienkowe 50 cm! Nasze meble cechuje uniwersalny design i pełna funkcjonalność, która w takim miejscu, jak niewielka łazienka, sprawdzi się doskonale! Zapoznaj się z naszym asortymentem i zdecyduj, który model na stałe zagości w Twojej łazience!

Szafki łazienkowe 50 - z materiałów wysokiej jakości

Jednym z atutów oferowanych szafek jest jakość ich wykonania. W procesie produkcji stosowane są wyłącznie pierwszorzędne materiały i surowce europejskie, dzięki którym każdy mebel jest wytrzymały, odporny na uszkodzenia mechaniczne, jak i warunki panujące w łazienkach. Szafki łazienkowe 50 są produkowane m.in. z płyty laminowanej, która bardzo dobrze radzi sobie w pomieszczeniach podatnych na wilgoć, wysokie temperatury i parę wodną. Meble te są ponadto odporne na środki chemiczne, które stosowane są w ich pielęgnacji. Dbamy również o to, aby inne elementy funkcjonalno-dekoracyjne, takie jak uchwyty, były odporne na korozję.

Szafki do łazienki 50 - funkcjonalność na najwyższym poziomie

W procesie produkcji prezentowanych szafek uwzględniane jest wiele nowoczesnych technologii oraz systemów zapewniających komfortowe użytkowanie mebli. Mowa tutaj m.in. o systemie cichego samodomyku - niedomknięta szuflada lub drzwiczki zamkną się bez efektu trzasku charakterystycznego dla mebli niewyposażonych w tę funkcjonalność. Dużym ułatwieniem jest również możliwość pełnego wysuwu, co szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku wyjmowania przedmiotów z głębokich mebli. W naszej ofercie nie brakuje również propozycji szafek łazienkowych wyposażonych w kosz cargo.

Szafki łazienkowe 50 cm wiszące i stojące

Ty decydujesz, który model będzie dla Ciebie odpowiedni! W naszym sklepie internetowym oferujemy bowiem szafki łazienkowe 50 wiszące oraz stojące. Modele wiszące można zamontować na dowolnej wysokości, co świetnie sprawdza się w przypadku bardzo niskich lub bardzo wysokich osób. Pod taką szafką znajduje się ponadto dodatkowa przestrzeń do zagospodarowania. Z kolei modele stojące są wyposażone w wysokie nóżki, dlatego bez problemu uzyskasz dostęp do znajdującej się pod nimi podłogi w celu jej wyczyszczenia. Szafki stojące cechuje stabilność i solidność, dzięki czemu od razu po ich postawieniu można przejść do ich użytkowania i korzystania z ich funkcjonalności. Każdy model różni się rozkładem szafek i szuflad. Wybierz ten, który będzie odpowiedni dla Ciebie i członków Twojej rodziny!

Szafka łazienkowa 50 - w zgodzie z wnętrzarskimi trendami

Stawiamy na jakość i styl, który świetnie komponuje się z wnętrzami urządzonymi w stylu nowoczesnym i minimalistycznym. Nasze propozycje bardzo dobrze prezentują się także w łazienkach, w których dominuje loftowy, industrialny wystrój. Ze względu na prostą formę prezentowanych szafek, mogą one z powodzeniem uzupełnić wystrój pomieszczeń wnętrz klasycznych, tradycyjnych i dobrze komponować się z lustrem.

Wykorzystaj wolną przestrzeń niewielkiej łazienki w optymalny i przemyślany sposób! Nasze meble będą nie tylko spójnie komponować się z aranżem wnętrza, ale i staną się pełnym udogodnieniem w codziennej toalecie. Jesteśmy przekonani, że wśród szafek dostępnych w ofercie naszego sklepu internetowego bez problemu znajdziesz modele idealnie pasujące do tworzonej przez Ciebie aranżacji! Jeśli jednak pojawią się jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo!